Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » FONTOS! Angyalkázunk és kéne...

FONTOS! Angyalkázunk és kéne ajándék ötlet. Van ötletetek? (14 éves lány vok. Aki egy 15 éves srácnak akar ajándékot venni! )

Figyelt kérdés

A srácot sajnos nem ismerem őt. Elsős gimnazisták vagyunk ő 15 és Srác. Sajnos mindig a telóját nyomkodja és ötletem sincs mit kéne neki venni.

Laza meg mindig fojton röhög de csak pár emberrel dumál az az a legjobb haverjaival.

A legjobb haverjait meg kérdeztem még ők sem tudják mit kéne neki venni.

A teló mániából leszűrtem hogy valamijen tokot kéne venni de 1000 Ft-ból kell gazdálkodnunk ez a max. és még csokit is akarok mellé venni. Szóval ez necces ötlet. Segítsetek mi az az ajándék aminek egy vagány srác örülne ?



2013. dec. 8. 13:30
 1/2 anonim válasza:
ha tudsz varrni varj neki egy telefontartót valamilyen anyagból,aztán vattával és piros anyaggal öltöztessed fel Mikulásnak :D én is ilyet csinálok. de képzelheted nekünk 500ft a határ :(((
2013. dec. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm kommented ez nagyon jó ötlet :)
2013. dec. 18. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!