Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen dolgok vannak, amit...

Milyen dolgok vannak, amit sosem szabad/illik ajándékozni, senkinek?

Figyelt kérdés
Fel tudtok sorolni olyan dolgokat, amit semmilyen esetben sem vegyünk a másiknak, mint ajándék? (Akár férfi, akár nő legyen, akiről szó van, de jöhet lebontva is)

2022. júl. 8. 15:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

Csokoládé cukorbetegnek

Kertitörpe alacsony embernek

WC tisztító kefe

Seprű

Grillsütő feleségnek, ha sosem grillezik mert utálja, de a férj imád grillezni

Vasaló, porszívó, illatos mosogatószer

Aznapi vacsora alapanyagai, főleg ha nem mi készítjük el, hanem a megajándékozott

2022. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%
+1 az élő állatra, ha nincsen előre megbeszélve.
2022. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
Rossz minőségű kínai dolgok. Háztartási eszközök, ha csak nincs rá szüksége.
2022. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

Használt dolgokat.

Kivéve, ha vmi gyűjthető, amit az illető szeret.

Én kaptam már használt ruhát, ami 3 mérettel nagyobb volt mint én. A kedves ajándékozó a saját egyik használt ruháját adta oda.

2022. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Fogkrém
2022. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%
Hát nemi betegségek nem szívesen kapnék semmikor sem.
2022. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem bármi lehet az ajándék, mindent lehet jól és rosszul venni.


Nekem például van egy barátom, elég gazdagok, mindenben csak a legjobbat veszik meg. Mikor kaptam tőlük egy cipőt ajándékba, örültem is, de rosszul is esett, mert előtte mindig megszóltak, hogy én csak a legolcsóbb ruhákat tudom megvenni, ők meg tízszer annyit költenek mindenre (mert van miből), mert ezen nem lehet spórolni. Kicsit úgy éreztem, hogy ebben szurkálódás is van, hogy direkt a soktízezres cipőt veszik meg, hogy lássam, hogy náluk itt kezdődik, nekem meg a teljes öltözékem nem került ennyibe. Szóval szerintem az illemben az is benne van, hogy olyan árban legyen az ajándék, amit az ajándékozott is meg tud engedni magának. De lehet, hogy ez csak nekem esett kicsit rosszul.

2022. júl. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
97%

#17 szerintem teljesen oké a drágább ruhanemű ajándékozása. Ha úgy nézed, akkor hogyan máshogyan tudna jobban "segíteni", ha az a célja? Adjon kézpénzt vagy vegyen egy nagy adag minőségi élelmiszert?

Természetesen van ezer kivétel, de szerintem alapvetően minőségi ruha sem rossz dolog.

2022. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%
sírhely
2022. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
62%
Bicska, itt is az 5 foritnos babona van
2022. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!