Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a véleményetek a környezetv...

Mi a véleményetek a környezetvédelem kilátásairól?

Figyelt kérdés

Van esélye bármikor változtatható emberi törvényekkel hatásosan beavatkozni a negatív folyamatokba?

Én egyre inkább érzem azt, hogy ez egy vég nélküli számolgatás, pl a hőmérséklet emelkedéssel, a fajok kihalási ütemével kapcsolatban.

Nagyon érdekel a csillagászat, de azt érzem, hogy egy esetleges élhető bolygó felfedezése csak még tovább rontana a helyzeten, legalábbis akkor már az új bolygó kizsákmányolására koncentrálnánk és nem a jelenlegi élhető feltételek megtartására.



2018. dec. 3. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit csinálsz nyugaton amíg van olyan ország mint például India. Sajnos kicsit reménytelennek látom a helyzetet.
2018. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ember él a földön, a profit mindig elsőbbséget élvez a környezetvédelemmel szemben.
2018. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó környezetvédő az a földbirtokos volt, aki nem engedte, hogy a lehullott gallyakat a jobbágyai összeszedjék, és így a fák közvetlenül jobban jártak, a selejtes jobbágyok megfagyásával meg általában a bolygó is.


Egyébként mielőtt még ez a téma nagyon divat lett volna, még a 90-esekben angol tanfolyamon beszélgettünk róla, ahol is én azt mondtam, hogy bocs, itt mindig volt egy vezérlő erő. Az, hogy most a bolygó történetének egy pillanatát akarjuk mi itt konzerválni, az érdekes, nem konzerválta senki a gézfelhő állapotot, a páfrányos őserdőket, stb.

Nem, mintha én nem szeretném a mostani kinézetet. Bár, ha jobban belegondolok, ha a Bakony egésze még ősrengeteg lenne, meg persze Somogy...

2018. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem nem is annyira a környezetvédelem, inkább a Föld kilátásai érdekelnének...
2019. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!