Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Orme vagy ormus, mn. Monoatomi...

Orme vagy ormus, mn. Monoatomikus "fehér arany", ismeri valaki közelebbről is?

Figyelt kérdés

"ORME (Orbitally Rearranged Monoatomic Elements) vagyis pályamódosított monoatomos elemek.


Ezek az atomok tulajdonképpen szuperdeformált atommagjuknak köszönhetően nem a megszokott fémes kötésben vannak, hanem egy - vagy többatomos klaszterekben helyezkednek el. Ez az elhelyezkedés teljesen megváltoztatja az elem eddig ismertnek hitt tulajdonságait.


Az ORME elemek bőségesen megtalálhatók a tengervízben, sziklákban, forrásvizekben és a levegőben.

Különböző, egymástól független kutatók fedezték fel és írták le ezen elemeket és tulajdonságaikat. Nagyjából mindenki ugyanarra az eredményre jutott: Az ORME elemek megjelenítik a szupravezetés, szuprafolyékonyság és a mágneses levitáció tulajdonságait. Úgy tűnik, ez egy teljesen új osztálya az anyagoknak.


Az ORMUS jelen van a legtöbb biológiai rendszerben. Az ORMUS segítségével folyik az energia az elő rendszerekben az akupunktúrás meridiánok mentén és minden egyes sejten belül.


Különleges rezgéstartalmának köszönhetően, a holisztikus - biorezonanciás gyógymódok királya."


Dióhéjban legalábbis így foglalható össze.


Bővebben: [link]


Kérdés, hogy rajtam kívül más is foglalkozik-e ezzel a témával az itt jelenlévők közül, ill. volt-e már személyes tapasztalata az ormus-t illetően?


Olvastam különböző emberek véleményét és általában 10-ből 8 illető nagyon pozitívan vélekedik a gyógyhatással kapcsolatban.


Én magam kb. 15 évvel ezelőtt hallottam róla először és azóta néhányszor már összefutottam vele, amikor az "alternatív gyógyászattal" foglalkoztam. Lehet hogy az egész csupán "modernkori hókuszpókusz" de ettől én még kíváncsi volnék rá és arra, hogy mást is foglalkoztat-e ez a téma?


2018. máj. 12. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Színtiszta ezotéria, ott a helye!
2018. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1 #


Ugyan miért lenne az? Csak azért, mert a szervezetre esetleges jótékony hatást gyakorolhat?


Amúgy engem elsősorban nem ez miatt foglalkoztat, hanem az anyag rendkívüli fizikai, kémiai és energetikai tulajdonságai miatt. Maga az anyag olyan, ami a természetben előforduló semmilyen más anyaghoz nem hasonlítható, amit igazi tudósok vizsgáltak hosszú időn keresztül, laboratóriumi körülmények között:

[link]

2018. máj. 12. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, ha már kialakult véleményed van, akkor minek kérdezel?


Nem azért kamu, mert gyógyhatása van. A C-vitaminnak például igazi hatása van és nem is kamu. Viszont ha kitalálom hogy létezik unikornispor és ráfogom hogy gyógyítja a rákot, attól még nem válik valósággá. Ez az ORMUS dolog sem válik valósággá attól, hogy nagyon-nagyon szeretnéd hogy az legyen. Mert a világ nem így működik.


Azt meg hogy kamu, onnan lehet tudni, hogy csakis kamu oldalak adják-veszik egymás közt az információt. Ha van is hivatkozás, azok körbe-körbe hivatkozzák egymást, a végén pedig mindig egy bolond ember röhejes haknijára lukadunk ki, aki kb annyira hiteles, mint bármely vízautó-árus meg örökmozgó-gyártó.

2018. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha beleolvasok az anyagba akkor az tűnik fel, hogy áltudományos átverés tipikus elemeit hordozza.

Felfedezel valami nagyon meredek dolgot ami tökre szembe megy a jelenlegi tudományos állásponttal, ami szoba-hőmérsékleten szupravezető, gyógyítja a rákot meg a HIV-et meg minden betegséget. Erről a kétfarkú kutyapárt jut eszembe "örök élet ingyen sör".

HA valami túl szép hogy igaz legyen akkor gyanakodjunk humbukra.

2018. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen engem is erdekel a tema.Hamarosan tervezem hogy elo is állítom.Teljesen meg vagyok győződve rola hogy nem kamu.Nagyon sok ősi kultúra említi és en hiszek az ősi fejlettebb civilizációkban
2020. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!