Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan tudható meg, hogy...

Hogyan tudható meg, hogy valakinek a jobb, vagy a bal agyféltekéje a domináns?

Figyelt kérdés
Melyikből van több? Például van az a mozgó női alak,ahol mindenkinek máshogy forog, namost nekem az óra irányával megegyezően forog, csak ritkán tér át az ellentétes irányba, akkor,ha oldalra pillantok és szuggerálom, de alapvetőn mindig megegyezően forog. Hogyan lehet még megtudni, hogy kinek melyik a dominánsabb?
2010. máj. 24. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
milyen kezes vagy főként. de nem íz írásra értendő, hanem melyik kezeddel eszel iszol dobsz ütsz vered a f*szod....
2010. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: te egy ősparaszt vagy.
2010. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt egy link. Nézd meg és határozd meg a forgás irányát.


[link]


Ha (felülről nézve) órairányban forog a táncos akkor a jobb agyféltekéd a domináns, ha fordítva akkor meg a bal. Többször nézd meg, mert lehet, hogy egyszer így, egyszer meg úgy látod forogni. Aki egyenlő arányban látja egyszer órairányban egyszer meg fordítva akkor nagyjából egyformán használja a két "féltekéjét" :)



maci

2010. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi maci. :)

Nekem jobbra forgott szinte mindig,de meg tudtam fordítani, viszont nem sokáig fordult úgy, visszaállt a jobb forgásra. A bal agyfélteke jobbnak tűnik, sajnos én jobbos vagyok ezek szerint.

2010. máj. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!