Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Csapott mát be hozzád a villám?

Csapott mát be hozzád a villám?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen. A padláson a kiegyenlítő tartályba. Szikráztak a csövek, fater pedig épp a fürdőkádban ült. Majd besz*rtam a röhögéstől. Szerencsére nem lett semmi gond :D .
2010. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudok róla..
2010. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

19:57


Röhögtél? Nézd, ha a villám úgy találja, hogy a vízvezeték-hálózaton megy le a földbe, akkor most jó eséllyel nem volna édesapád.

2010. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ennek esélyéről annyit, hogy két esetet tudok a környezetemben, ahol a villám a házba csapott, és mindkettőnél a vízhálózaton földelt le.
2010. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát ez durva.....

Amugy hozzánk is b*szott már be villám,szerencsére csak az ablakot vette ki a fürdőszobában keretestöl együtt....

2010. ápr. 14. 13:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Jah meg egyszer,mikor nagyanyámnál aludtam,ott a disznóólba cseszett be,fél tető cserépmentes lett,meg két disznó elment a ******:S:S
2010. ápr. 14. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kádban ülőre akkor veszélyes igazán, ha az illető a lefolyó felett ül. Mert az áram a legrövidebb utat keresi a föld felé és, ha a lefolyó felett ül ami ugye fém akkor átmegy rajta is, de ha a másik oldalon akkor namfog arra kanyarodni csak azért, hogy megrázza.
2010. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,még régebben volt,egy nyári este,mikor ki volt nyitva ajtó,ablak,minden és egy ilyen gömbvillám ''bement'' az ajtón.nemtudom hogy magyarázzam el,nem csapott sehová,csak úgy kintről bement,és olyan furcsa volt :S én meg pont mellette voltam.
2010. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Izé, a házba nem de a villamosvezeték rendszerbe igen, szétkrta a 3 napos LCD tvt és vagy 4 másik elektromos eszközt azt mondta a szerelő hogy ki kell húzni különben veszélyben van.
2010. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!