Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen lesz vajon az idei...

Milyen lesz vajon az idei nyár? Vajon olyan forró mint tavaly vagy nem biztos? Eső idén nyáron is kevés lesz?

Figyelt kérdés

Emlékeztek,hogy a tavalyi nyár milyen forró volt? Több hullámban 40 fokos hőmérsékletek is voltak de 38-39 fok volt tartósan sok napokig egymás után. Még szeptemberben is volt pontosabban szept közepén,hogy napokig 36 fok kánikula volt ami nem normális szeptemberben.


Figyeljetek!

Igazából ezt a kérdést most azért kérdezem,mert normális az,hogy a hét elején még március volt és 23-24 fok is volt. A jövőhéten meg még melegebb lesz 27 fok is. Normális ez április elején?


Akkor milyen lesz az idei nyár? Még durvább mint a tavalyi? Idén meg lesz 45-48 fok is? Ha már április elején 27 fok van? Vagy volt már ilyen,hogy ilyen meleg volt március végén április elején?


Vagy szerintetek nem kell aggódni,ez még nem azt jelenti,hogy iďén még melegebb lesz mint tavaly,esetleg még lehet annyira sem lesz meleg mint tavaly?


2012-ben pl. május elsején 35 fok volt ami május elején szintén nem normális és mégsem volt a 2012-es nyár nagyon forró hanem mint egy normális nyár olyan volt.


Azért mért most ennyire felmelegedés van meg lesz a jövőhéten az em feltétlenűl a forró nyár előjele?


2013-ban forró nyár volt,többször volt 38-40fok.

2014-ben is volt meleg de azért amikor hőhullám jött akkor is olyan 33-34 fok körűl megállt,egyetlen egyszer volt azon a nyáron egy olyan hőhullám amikor elérte a 40 fokot de akkor is csak egy napig.

2015-ös nyár azt ahogy írtam már az brutál forró volt.

Viszont lehet az idei nyár se lesz olyan forró mint a tavalyi és esetleg több eső is eshet.


Nem tudom én most csak az én véleményem írtam le.


De a kérdésem az adott,amit fent kérdeztem.


Szerintetek ezek alapján is amiket hosszan leírtam figyelembe véve milyen lesz vagy milyen várható az idei nyàr?



2016. ápr. 3. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A május kifejezetten meleg lesz, a nyár ennél hűvösebb, csapadékos.
2016. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyár melegebb lesz!

Például tavaly nyáron is megdőlt a melegrekord az egész Földön.

2016. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!