Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyha egy férfit kasztrálnak...

Hogyha egy férfit kasztrálnak (kiherélnek), utána még lehet szerelmes?

Figyelt kérdés

Tehát érezhet e szerelmet egy nő iránt?


Csak nézem a Trónok Harcát, és ezért merült fel bennem ez a kérdés.



2015. jún. 29. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a szexuális vágyat mennyire tartod a szerelem részének.
2015. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Érzelmileg kötődhet egy nőhöz akár nevezhetjük szerelemnek is. Csak szex nincs.
2015. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Ha egy FELNÖTT férfit kiherélnek, akkor attól még semmi akadálya sincs sem a szerelemnek, sem a szexnek, ugyanúyg képes lesz rá, mint korábban.


Ha a serdülökor ELÖTT történik ez, akkor lesz csak képtelen az erekcióra, vagy ha a kasztráció nem csak a herék , hanem magának a pénisznek az eltávolítását is magában foglalja.

2015. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Mi köze szerinted a szerelemnek a herékhez? Nem a nemi hormonok váltják ki a szerelem érzetet.
2015. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem ragaszkodást és szeretetet érezhet egy nő iránt, de olyan szerelmet, amit egy "ép" férfi, olyat szerintem nem. A szerelemhez hozzátartozik a testi vonzódás is, de egy kasztrált férfiban nincs ilyen. Ráadásul a herék termelik azokat a hormonokat, amelyek a férfiaknál a nemi jellegért felelősek, és ahhoz, hogy egy férfi szerelmes legyen egy nőbe, férfinak is kell magát éreznie, de ezt nem úgy értem, hogy tudjon szexelni, hanem egyéb értelemben is (viselkedés, férfias hozzáállás stb.).


Egyébként lehet engem megkövezni, de szerintem a szerelem érzése a testi vonzalommal kezdődik, az a nő kelti fel az érdeklődésemet, akin "megakad a szemem", és ezért a fejemben marad, mert szép, mert tetszik, mert vonz, van kisugárzása. Ezek után kezdek el iránta érdeklődni, és ezután alakul ki a szerelem, amelynek már persze ott van a mélyebb lelki oldala is. De ha nem vagyok teljes egészében "férfi", és nem vonzódom szexuális értelemben senkihez, akkor ez a kezdeti "lökés" sincsen meg.


Úgyhogy szerintem egy herélt férfi szerethet egy nőt, ragaszkodhat hozzá, de ez nem olyan szerelem, amit egy ép férfi tud érezni és nyújtani.

2015. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom miért kapott szegény 3-as minuszokat amikor teljesen igaz amit leír. tesztoszteron nélkül nem leszel szerelmes. és a valakit a serdülés eltt herélnek ki, akkor nem lesz sem nemi vágya sem libidója, szeretet érezhet, de szerelmet és testi vágyat nem
2015. jún. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A libidó felnőtt férfinál is eltűnik herélés után, azaz impotens lesz, mivel a libidót is a tesztoszteron okozza..
2022. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!