Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » 17 éves fiú vagyok és csak...

17 éves fiú vagyok és csak 173 cm. Fogok még nőni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Valamennyit lehet, de nem sokat, max ha 1 centit. 21 éves korig nő az ember, de a javán már túl vagy.

A magasságodon ne aggódj, átlagosnak számítasz, nem értem mit kell ezen görcsölni. Inkább a többiek a nagyok, nem te vagy kicsi. Én 176 cm vagyok, és nem érzem magam kicsinek. (Mi több, a 150 centis feleségemhez képest igen magas vagyok. :) )

2010. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 186 cm-es vagyok, és sok barátom magasabb nálam, így néha én is alacsonynak érzem magam, pláne, hogy szeretek kosarazni, és igen csak alulról súrolom az ideális magasságot :(
2010. febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hát nem biztos, ha mégis akkor picit. Én pl 163cm magas vagyok (lány) és annyira nem bírom ha ki kell hogy törjön a nyakam meg fel kell ugrálnom a sráchoz. 5cm különbség is bőven elég fiú és lány között. Ami azt jelenti h 168cm magas lány meg a legtöbb van, átlagmagasságnak mondható, sőt még talán kicsit magasabbnak is.
2010. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem tudom sportolsz-e valamit, de pl. én nagyon nagyon rosszul éreztem magam a 174cm körüli magasságom miatt, aztán el kezdtem gyúrni, kb. háromnegyed év után sokkal jobb lett a testtartásom, így 1-2cm-rel mintha magasabb is lennék, sokkal jobb a kiállásom és hiába nem vagyok valami magas, már nem érzem magam kicsinek, és nem is vagyok az. Most évek óta edzek és egyáltalán nem zavar ha valaki magasabb nálam, jól esik a tudat, hogy én viszont sokkal erősebb vagyok, vannak akik a felét nem tudnák megmozdítani annak amit én emelgetek, pedig csak kb. 95kg vagyok +- 2-3kg. Ráadásul észrevettem, hogy sokkal kevesebben mernek szemtelenkedni, pedig attól, hogy nagyobb a hátam, még nem vagyok agresszív:) De hát ilyenek az emberek..
2010. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha genetikailag hibás vagy akkor IGEN!
2010. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 X. Maté ***** válasza:
a 173 cm az átlagnál magasabbnak számít....
2010. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán nősz még, pláne, ha sportolsz valamit, mert az tornáztatja az izmokat.
2010. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
sajnálom nem te ilyen mélynövésű törpe maradsz
2010. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sztm 5 centit tuti h fogsz még nőni az meg épp elég, én 14 vok és 167 centi én elég jol érzem igy magam .
2010. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!