Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lessz bajom hogy napfogyatkozá...

Lessz bajom hogy napfogyatkozást néztem?

Figyelt kérdés

Suliba voltunk és mivel nemvolt más igy szabadszemmel néztem a napfogyatkozást de csak 1-2másodpercig.

13/l


2015. márc. 20. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi.
2015. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugodtam :)
2015. márc. 20. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is puszta szemnel néztem végig. Versenyt is csináltunk:) max 5mp és még látok.Szóval nem
2015. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és 13/L ugyan úgy
2015. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

a gyulladáshoz idő kell

majd reggel veregessétek a vállatokat, ha nincs semmi bajotok.

2015. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban egy egész iskola nézte kormozott üvegen át. Külön elment egy óra ment rá, hogy kormoztuk gyertyával az üvegcsíkokat. Csak Petőfi faragott rá:) [link]
2015. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ti is ugyanúgy ráfaragtok.csak idő kérdése.biztosan nem lesz addig jó a szemetek mint ha nem tettétek volna.lehet évek múlva is de következménye van.
2015. márc. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

13/F

Én is néztem szabad szemmel gy 6-7 mp-ig és semmi bajom,volt mikor 5 napszemüvegen keresztül néztem, és nálunk is volt verseny. A tanárok meg egyfolytában mondták hogy húzd vissza a függönyt. Barátnőm az ablak mellett ült és félt hogy megvakul !! Az elején én is be voltam szarva mert sajgott egy kicsit a szemem! De azóta már eltelt nagyon sok idő és semmi bajom !!!

2015. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!