Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek melyik lehetett a...

Szerintetek melyik lehetett a legerősebb ezek közül?

Figyelt kérdés

Spinosaurus: 17 méter, 11 tonna

Giganotosaurus: 13,2 méter, 7-8 tonna

Carcharodontosaurus: 13 méter, 7-8 tonna

T. rex: 12,3 méter, 6,5-7,5 vagy 7-8 tonna


Spinosaurus vs T. rex: szerintem 50/50, attól függ ki nyerne, hogy a Spinosaurus meg tudja védeni a karjaival a nyakát vagy nem.


Spinopsaurus vs Giganotosaurus: ugyanaz mint az előző


Spinosaurus vs Carcharodontosaurus: ugyanaz mint az előző kettő


Giganotosaurus vs T. rex: szerintem a Giganotosaurus méretétől függ. Ha csak hosszabb volt a T. rex-nél, de körülbelül ugyanolyan nehéz, akkor szerintem a T. rex győzne, de ha nehezebb volt egy fél tonnával (és szerintem a Giganotosaurus legfeljebb fél tonnával lehetett nehezebb a T. rexnél, mivel felülről nézve a Giganotosaurus soványabb), akkor 50/50 vagy 55/45 a Giganotosaurus javára.


Carcharodontosaurus vs T. rex: ugyanaz mint az előző


Ti mit gondoltok?



2014. dec. 30. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az archeopteryx, mert nála van a légi fölény.
2014. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha beledobjuk őket egy medencébe, akkor egyértelműen a Spinosaurus nyer, mert gyorsan elúszik, míg a többieket felfalja egy mosasaurus-raj.
2015. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
austroraptor
2015. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A spino egy hatalmas halevő volt, az álkapcsa sem alkalmas harcra, a Gigantosaurus volt valószinüleg a legerősebb húsevő dinosaurus nagyobb volt mint a Trex 1-2 méterrel meg tonnába is kB ennyivel volt több a koponyája is nagyobb volt 40 centivel és 100 tonnás állatokra vadászott (argentinosaurus) a Trex is az étlapján szerepelt volna ha egy időben élnek és 2 felnőtt példány találkozik.
2019. aug. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!