Miért ásítok?

Figyelt kérdés
Van ennek valamilyen szerepe a szervezetre nézve? Ez egy reflex?

2014. júl. 14. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja, de mivel mind csináljuk, biztos hogy van valami szerepe.
2014. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Walter_Dornberger ***** válasza:
igen, ez egy reflex.
2014. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Napfonat ***** válasza:
0%

Én egyszer azt álmodtam, hogy álmomba ásítanom kellett, de nagyon nem akartam. Végül az inger győzött, és egy óriásit ásítottam, és a számon ekkor belém bújt egy angyalszerű lény, aki mellesleg rohadt mérges volt valamiért.

:)

elnézést a butaságért

2014. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

Hát a vízilovak speckó tudtommal a nagy tátogással territórium-határokat jelezgetnek egymásnak, ennek nem feltétlenül van köze hozzánk. :)

Van olyan (téves) teória, hogy az álmosságnál lelassuló szervezet ezzel a reflexszel próbája magát több oxigénhez juttatni.

Itt most szerintem nem rossz válasz a wiki.

[link]

2014. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mert oxigenhianyod van, az agyad nem kap eleg oxigent, ezert elalmosodsz, es asitasz egyet. Ez van akkor is mikor unatkozol, pl egy unalmas oran a suliban, vagy ha nem alszol eleget es faradt vagy.
2014. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez furcsa... 3 perc alatt olvastam végig a Wikit, közben 4-szer ásítottam. :D
2014. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!