Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kikből fog állni az a 6...

Kikből fog állni az a 6 űrhajós, akik elsőként fognak a Marsra menni, és Magyarországról mehet valaki a Marsra? LENT BŐVEBBEN!

Figyelt kérdés
A NASA azt tervezi, h 2030-ban űrhajósokat fog küldeni a Marsra.Valőszínűleg akik a Marsra mennek, azokat a vadászpilóták közül fogják kiválogatni, és azt is említették, h Japán, meg európai országok, meg még más országok segítségével szeretné ezt a Mars utazást megvalósítani.HA AZ EURÓPAI ORSZÁGOK SEGÍTSÉGÉT KÉRI, AKKOR EZ AZT JELENTI, H EZEKBŐL AZ ORSZÁGOKBÓL IS VÁLASZTANAK A VADÁSZPILÓTÁK KÖZÜL, AKIKET KIKÉPEZNEK ŰRHAJÓSSÁ A MARS-EXPEDÍCIÓHOZ ÉS ESETLEG MAGYARORSZÁGRÓL IS KIVÁLOGATHATNAK A VADÁSZPILÓTÁK KÖZÜL EMBEREKET A MARS-EXPEDÍCIÓHOZ?
2009. dec. 30. 13:06
 1/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

"NASA azt tervezi, h 2030-ban űrhajósokat fog küldeni a Marsra." ez nem jelenti azt, hogy fognak is menni, csak TERVEZI. Mostanában a tervek úgy csúsznak ki a jövőbe, hogy az már majdnem időutazás.

Előtte nem ártana még néhány sikeres expedíció robotokkal, és hát a Hold sokkal közelebb van, és mikor is volt ott ember?

Magyar vadászpilóta nem fog menni a Marsra, ebben biztos vagyok.

2009. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Azok az emberek akik, akkor menni fognak most kb. 10-15 évesek lehetnek, maximum 20. Tehát ha te is ilyen korban vagy, akkor minden lehetséges. De jobbak az esélyeid, ha amerikában vagy vadászrepülőpilóta.
2009. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen errol mar en is hallottam. Tudom nem a kardeshez kacsolodik, de sztem ez az ut nagyon veszélyes: 2 verzio lesz: az ürhajosoknak vagy 18 honapon at ott kell maradniuk a Marson, mire megint olyan közel lesz a Földhoz, h ne legyen "annyira" hosszu az ut, vagy pedig rövid ideig maradnak, de akkor nagyobb a valoszinusege egy szerencsétlenségnek, mint a szerencses hazateresnek... (mar elfeliztem miert) A lényeg, h meg hosszu eveket kell varni, mire ki tudnak fejleszteni egy olyan urhajot ami elbirja a legénységet majd 2 évre elegendö élelemmel is.... de HAJRA!
2009. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
anettka lesz az egyik xD
2009. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi, megy a plusz!
2009. dec. 30. 14:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Magyar akkor mehet,ha magyarország is tagja lessz az E.S.A.-nak.És nem (csak)vadász pillóták mennek hanem akik birják az:elszigeteltséget,jó csapat játéosok de egyedül is képesek dolgozni,...stb...
2009. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Belőlem, belőled, és az első 4 kommentelőből.
2009. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ESA-nak van saját űrhajósképző programja. Szerintem ha az utazásra kerül a sor, akkor ezekből fognak válogatni, nem kifejezetten a vadászpilóták közül. Mivel pedig Magyarország jelenleg még nem ESA tag, ezért nagyon kellene pedáloznunk, ha ebben részt akarunk venni. Én ezt egyelőre nem nagyon látom.
2010. jan. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos én sem látom.köszi, megy a plusz
2010. jan. 5. 15:12
 10/10 A kérdező kommentje:
De mért szerinted azok, akik közül válogatni fognak, azok nem rögtön űrhajós jelöltek, hanem (szerintem), vadászpilóták.
2010. jan. 6. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!