Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hány év múlva fog elpusztulni...

Hány év múlva fog elpusztulni a Föld? Hogyan?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 16:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Egy kicsit tényleg unatkozok, köszönöm kérdésedet.
2009. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
A jövőheti 5-ös lottó nyerőszámait ne mondjam meg???
2009. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Mint írtam csak eltűnt(gondolom azon bizonyos szó miatt:)) Hogy: Nem azt mondtam, hogy napra pontosan kérem hogy mikor! Hanem hogy kb. Ennyire nem lehettek hülyék. de ha tudod a számokat, szívesen fogadom xD
2009. nov. 27. 19:35
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Ezt nagyságrendileg sem lehet megmondani, ezt tényleg ennyire nehéz felfogni, kedves Kérdező? Elpusztíthatja kisbolygóval való ütközés bármikor. Ha nem pusztította el, akkor elpusztíthatja az ember is, például nagyobb erejű hidrogénbombák segítségével, akármikor. A lassú és türelmes halál a Föld számára az, hogy megvárja, amíg a vörös óriássá duzzadó nap egyszerűen beolvasztja az anyagába. Szóval 0. szabály: ne hőbörögj, ha hülye kérdést teszel fel, és hülye válaszokat kapsz rá.
2009. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%

"A természet:

KB. 5 milliárd év, enyi idő amíg kialszik a nap.

Az ember:

Kb. 100 év, a legjobb esetben."


Hűha, szerintem kicsit túlértékeled az emberiséget :) Az emberiség maximum saját magát tudná kiirtani (de szerintem még azt se), de nagyon távol vagyunk még attól, hogy az életet vagy a Földet megsemmisítsük :)


A kérdésre pedig a válasz:

[link]

Itt mindenféle veszély fenn van, ami fenyegeti az emberiséget, olvasgass :)

2009. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Fogd meg a 11.-es fizikakönyvet, és nyisd ki a "Csillagok születése és pusztulása" c. fejezetnél, és olvasd végig persze.

Minden csillag megsemmisül egy idő után valamilyen módon. Először úgymond "felfújódik", vörös óriás lesz belőle. De ez egy folyamat, nem egyik pillanatról a másikra következik be. A Föld akkor fog elpusztulni, amikor a Nap akkorra "fújódik" fel, hogy már túl kevés lesz köztük a távolság ahhoz, hogy tovább létezzen.

2009. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
2012-ben. 1500 forintért bármelyik moziban megnézheted, ha ilyen sok szabadidőd van. :)
2009. dec. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
pff xD hülye:D
2009. dec. 7. 00:25
 19/24 anonim ***** válasza:

édes anyukád a hülye,mert nem vetélt el amikor születtél.

ne hülyézzél már le senkit amikor ilyen primitív kérdést teszel fel.

2009. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyáltalán nem primitív kérdés.
2009. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!