Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Jövőre fogok érettségizni,...

Jövőre fogok érettségizni, szerbiai vagyok és földrajz szakra szeretnék jelentkezni Szegedre. Mennyire nagyok az elvárások?

Figyelt kérdés
A földrajz könyvek 9-12ig elég a felkészülésre? Mert én az itteni földrajzot tanulom igy nekem ez mellett kell tanulnom a magyarországit is. Az érettségin kb mit kérnek? A szakon sok a kémia, matek?

2013. máj. 8. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Földrajzon egy deka kémia nem lesz, azt garantálom, bár én földtudós vagyok. De egy kis elemi matek előfordulhat, de az semmiség. Az érettségihez viszont nem tudok hozzászólni, de gondolom olyan részletességgel kérik Magyarországot, mint odaát Szerbiát, a többi meg ugyan az.
2013. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szegedre szeretnék menni.

azért kell nekem külön megtanulni Magyarország földrajzát,mert mi itt azt nem tanuljuk.

és hogy Szegeden pl.h néz ki egy érettségi földrajzból?

2013. máj. 9. 17:01
 3/6 anonim válasza:
Van kémia egy félévig, de nem vészes. Matek is egy félév hivalatosan, de elég sok tárgynál előkerül.
2013. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és mennyire nehéz?
2013. máj. 12. 17:25
 5/6 anonim válasza:
nem nehéz, egy kis tanulással/gyakorlással teljesíthető.
2013. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :DDD

nyárra már be van tervezve a 9-10-11/12 es földrajz könyv

2013. máj. 16. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!