Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ki vállalna kémiai oktatást a...

Ki vállalna kémiai oktatást a neten?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Szeretem a kémiát, de még nincs meg a kellő tapasztalatom hozzá (8.-os vagyok), és a kémiatanár nagy ívben sz*ik a fejünkre.Szoktam kísérletezni, de mivel nem látom át annyira még a dolgot ezért már sokszor majdnem nagy bajba kerültem, mint például most: TATP-t akartam készíteni, és amikor már félig kész volt olvastam róla, hogy nagyon instabil anyag és ha bekristályosodik, akkor könnyen robban. de én ezt még előtte nem tudtam...OLYAN EMBERT KERESEK AKI SZÍVESEN TANÍTANA KÉMIÁBÓL, OLYAN DOLGOKAT, HOGY MINEK MI A VERSZÉLYE, REAKCIÓKAT , SZÁMÍTÁSOKAT..STB
2013. febr. 1. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én segítek. Küldj üzenetet, mit nem értes.
2013. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

figyelj kérdező ! arra gyanakszok hogy te megjátszod a tudatlant ! előszőr is : a tanárod őrizetlenül hagy csak ugy laboratoriumi vegyszerekkel? ez gyanus sztori! meg aztán a 35%os h2o2 engedélykőtles.

és menyi az esélye hogy egy tankőnyvben benne legyen a tatp receptje ? gondolom a robbantás miatt kellet volna de minden robbantás illegális és valamilyen szinten veszélyes!ezt magadtol is tudhatnád! szrintem ez egy kamu kérdés!

2013. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.Miért játszanám meg magam, már segítséget sem lehet kérni?

2.Nem a tankönyvből nézem a kísérleteket...

3.10%os H2O2 vel is meg lehet csinálni, csak több kell belőlle ( nekem legalábbis ezt mondták)

4."nagy ívbe szarik a fejünkre" azt arra írtam, hogy semmit nem magyaráz el plusszba és nem segít semmiben( ne robbantásra gondolj, mert nem robbantgatni szoktam, hanem ha nem értek valamit , akkor nem hajlandó elmagyarázni).

5.Az baj, ha egy gyerek informált akar lenni, csak azért, hogy ne történjen vele ehhez hasonló dolog: [link]

2013. febr. 1. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!