Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Napkollektor, hol, , mennyiért?

Napkollektor, hol, , mennyiért?

Figyelt kérdés

Horvátországba megyünk vándorlós, kempingezős nyaralásra. Szeretnék venni egy hordozható napkollektort, amivel a mobilok , fényképezőgép aksik feltöltésén kívül még a hűtőládánkat is üzemeltethetnénk napközben.

HOl lehet ilyet kapni, esetleg tudtok e tipust mondani, és mennyibe kerül?


2009. aug. 13. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azt napelem néven keresd, mert a napkollektorral FŰTENI lehet, a napelem pedig áramot termel.

Amúgy régebben láttam Vaterán olcsót, nézd meg, hátha van most is.

2009. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha újat akarsz venni, akkor sztem nézd meg mondjuk a Mountex-ben. Vagy esetleg más túraboltban. Azt már sajna nemtom, h én mennyiért néztem anno, de azt viszont tudom, h lehet kapni pl olyat amit össze is lehet tekerni. Szóval elég strapabíró. Nem vmi nagy. Ha jól tudom, akkor kb akkora, mint egy A/4-es lap. Az aksik elmennek róla, de a hűtőtáskában nem vagyok bizos. De majd ott megmondják. Választék meg lesz.
2009. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2009. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2009. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1000Ft/W-ért láttam,Kecskeméten a Hungaro klimánál.
2009. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!