Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Föci órára kiselőadást kell...

Föci órára kiselőadást kell csinálnom (gimibe) és arra gondoltam h megpróbálkozhatnék egy vulkán elkészítésével. Hogy áljak neki?

Figyelt kérdés
Hogy áljak neki hogy kijöjjön belőle a láva? és a szódabikarbónás ecetes dologra gondoltam de azt miyen edénykébe rakjam bele? Nem túl dedós ötlet? és ha nem működik?ötletek?

2012. okt. 19. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Isten bizony nem értem, hogy egy kiselőadáshoz minek vulkánt csinálni... Az elkészítéshez szükséges hosszú idő alatt rengeteg érdekes dolgot olvashatnál a vulkánokról. Amikor valami demonstrációt tartasz kérdezd meg magadtól: ebből a többiek mit fognak tanulni (ebben az esetben a vulkánokról)?


Meg a vulkánok milyen tulajdonsását akarod modellezni ecettel és szódabikarbónával?? :-D Hogy pukkan? :D Mégcsak nem is meleg. Szerintem te a termit reakcióra gondolhattál, de az is csak egy nevetséges kis semmi a vulkánokhoz képest, és nem csak a méret miatt: a termit ég és szikrázik... a vulkánok működésére meg messze nem az égés és szikrázás a legjellegzetesebb. Szerintem többet érnél valami jó kis youtube videó válogatással, amin bemutatod a különböző vulkán, láva és kitörés típusokat.

2012. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából nem gondoltam semmire h mit akarok bemutatni,csak gondoltam lehetne vmi látványosat csinálni...
2012. okt. 19. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Tessék:


[link]


Viszonylag friss, mindenki emlékszik rá, jól feldolgozható, el lehet mondani hogy mekkora hajcihőt csaptak vele (fölöslegesen). A neve pedig gondoskodik a hallgatóság figyelméről, és ha megpróbálod felírni a táblára, még vizuális élményt is ad.

2012. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszzii:))
2012. okt. 20. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!