Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van ennyi agyilag zokni...

X3dgime kérdése:

Miért van ennyi agyilag zokni a világon?

Figyelt kérdés
Nyilván van valami tudományos magyarázat, hogy ennek ezért, vagy azért így kell lennie, vagy mit'tom... De néha ahogy elnézem mondjuk az itt feltett kérdéseket meg a válaszokat, és az egyik szemem bőg, a másik röhög... Azt azért sejtem, hogy valószínűleg sok olyan kérdés is van, ami "csak" poénból lett kiírva... ;)
2012. aug. 16. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, a legtöbb csak poén, de azért vannak kivételek sajnos.(de ők többnyire kiskorúak, mármint a kivételek)

Vannak, akik nem tudják megkülönböztetni a poént a valóságtól és ezért hülyeségeket kérdeznek.

2012. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Nézz körül, hogy mivel tömik a gyerekeket, vagy akár a csecsemőket.


- Tehéntej: fajspecifikus emlőváladék, ami kizárólag a borjúnak hasznos. Az emberben fejlődési rendellenességek, allergiás reakciók tucatjait idézi elő. Tehéntejet fogyasztó kismama tejében megjelennek a tehéntej fehérjeláncainak a maradványai, ami a csecsemőben autoimmun betegséget okozhat, és kihatással lehet a fejlődésre.


- Gabona (pékáru, reggeli pehely, lisztes dolgok stb): fehérjéje allergén lehet, szénhidrátjai erjedésnek indulnak a bélben, ezáltal a szervezet vastagabb nyálkaréteget hoz létre a bélfalon, hogy védje a savaktól és a sérülésektől, a tápanyagok felszívódása csökken, a gyerek visszamaradhat a fejlődésben, ellenben jól meghízik. Egyre gyakrabban hozzák összefüggésbe a gabonafogyasztást az autizmussal.


Tessék, pár lehetséges magyarázat, és ez még csak néháhy a sok hülyeség közül, amit nem szabadna a szervezetünkbe bejuttatni soha. Habár én is agyilag zokni vagyok. :(

2012. aug. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Régen sem volt több okos ember arányaiban, sőt!

Úgyhogy a kérdésben felvetett probléma nem létezik.

Az előzőhöz kapcsolódva pedig:

-gabonát az ember már kb. 10ezer éve fogyaszt.

- a gabona és tejfogyasztás okozhat nemkívánatos testi reakciókat, allergiát is, de hogy a neuronális fejlődésre akár negatív, akár pozitív hatással lenne, hát erről még nem hallottam.

A problémát (ha van), inkább a családi nevelésben, és az oktatásban kellene keresni.

2012. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképpen biológiai okokat keresünk: hazánkban úgy tudom nincs megoldva a megfelelő mennyiségű jódbevitel, ami az agy fejlődéséhez elengedhetetlen lenne.
2012. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A facebookos egyszerű, összeadás-szorzás műveletekkel teli képek kommentjeiből kiderül, hogy nem csak a tizenévesek ennyire zoknik.


Az átlagos intelligenciaszint 100 körül van. (Gondolom mindenhol mást írnak, 110, 105, és területfüggő is, de most nem is ez a fontos.) Ez ugyebár azt jelenti, hogy sokan mászkálnak átlag felettivel, és sokan átlag alattival... és inkább ők írnak GYIK-re ilyen kérdéseket.

2012. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez az oldal nem jó alap.. Én is néha kiakadok a hülye kérdésektől, válaszoktól, de rájöttem, hogy rengeteg gyerek van itt. Sok a 11-13 éves, akik gondolom unatkoznak és minden baromságot megkérdeznek, plusz van egy csomó kamu kérdés, nem tudom miért jó ez nekik, biztos így érzik magukat felnőttnek. Aztán van pár felnőtt is, akik tényleg nagyon sötétek, gondolom ők egész nap otthon vannak, iskolai végzettség 0, munkahely 0.

Plusz azt vettem észre, hogy sokan az iskola után nem akarnak már plusz információkat, tudást szerezni, elkényelmesednek. Renget olyan kérdés van ami neten megtalálható ha az ember kicsit utánanézz. Pl. millió kérdés volt, már, hogy kell-e útlevél Horvátországba, közben meg 1 perc alatt meg lehet találni neten a választ.

2012. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Agyilag zokni komolytalant jelent, vagy hülyét?

Ha valakit hülyének nézel, akkor az azért van, mert okos vagy. De csak akkor lehetsz okos, ha voltál már hülye. Most már okosabb vagy fiam? :)

2012. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kérdés jó. A társadalom értelmi szintje igen alacsony, így volt ez korábban is, és valószínűleg a jövőben is így marad.
2012. aug. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" ennek ezért, vagy azért így kell lennie, vagy mit'tom..."

Miből gondolod, hogy sok az agyilag zokni? Hogy vetted ezt észre? Ennyi ésszel? :-D

2012. aug. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert Gyíkok.
2012. aug. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!