Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az aszexuálisokban ill....

Az aszexuálisokban ill. homikban hová tűnt fajfenntartó ösztön?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 19:52
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Megvan az, csak "célt tévesztett".

Ugyanaz az ösztön mozgatja bennük is a szexuális vágyat, csak az azonos neműek irányába. De ettől ez még UGYANAZ az ösztön!

2012. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Erre a kérdésre tudok ajánlani egy nagyon tanulságos írást:

[link]

2012. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy "fajfenntartó" ösztön.

Ez csak egy összefoglaló név - és egy csomó ösztönt jelent, ami a homoszexuálisokban is megvan, csak egy kicsit félrecsúszott.

Az aszexuálisokban pedig nem ösztön sérült (ők is tudnak szeretni) - hanem a nemi működés.

2012. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A belinkelt szöveg írójának valami nagyon súlyos pszichológiai problémája lehet hogy ennyi marhaságot hordott össze.
2012. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs "fajfenntartó ösztön", csak kéjvágy van.
2012. márc. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 Remélem, csak a homoszexuálisokról beszéltél, az aszexuálisok nem létesítenek szexuális kapcsolatot senkivel.


Aszexualitásra jó példa Emilie Autumn. Biztosan kiválthatja betegség is, vagy neveltetés, én még csak olyat olvastam, hogy szexuális trauma következtében vált valaki ilyenné.

2012. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

a fajfenntartás a heterok dolga, a melegek addig élvezik az életet :D

na de komolyra fordítva a szót, ez biológiailag kódolt, az állatvilágban még jobban megfigyelhető a homoszexualitás, pl. az elefántok 45 %-a meleg és eszük águkban sincs, h kihaljanak... több info: [link]


szóval elég ha az emberek pár %-a hetero az emberi faj fennmarad biológiai értelemben, viszont társadalmi értelemben hosszú távon kizárt (háborúk, érdekellentétek)

2012. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én eladtam az eBayen egy bengáli nőnek aki plüsstigriseket árul.
2012. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!