Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért ilyen a nyár? Mi az oka?

Miért ilyen a nyár? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Mindannyian tudjuk, hogy ez nem igazi nyár ami most van. Ennyi eső még ősszel sem esik... A meleg csak pár napig tart utána jön a hidegfront és az eső. Miért van ez? Mi az oka? Valaki megtudja magyarázni?
2011. aug. 12. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:

A globális felmelegedés meg az elsivatagosodás.

Amivel évtizedek óta riogatnak a tudósok.

2011. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de végre nem egy 40fokos nyár.
2011. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Klímaváltozás. Lesz ez még rosszabb is.
2011. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Svájcifrankos a nap lízingje is és időjárási válság van :P
2011. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19:06 te meg ne kárálj! :)
2011. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
globális felmelegedés és úgy tudom az üvegházhatás.
2011. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dellfil ***** válasza:

Elolvastam a kérdést, és borítékoltam, hogy a válaszok legalább háromnegyede tartalmazni fogja a "globális felmelegedés" kifejezést.

Látszik, ügyesen beadagolták a jónépnek, a kollektív bűnösséget. Mert a "globális felmelegedés" címszó a legtöbb emberben, az emberiség által (ÁLLÍTÓLAG) létrehozott klímaváltozást (ami ugye általános melegedési trend) érti.

Amúgy meg ez ILYEN nyár. Emlékszem gyerek koromból még "ilyenebbekre" is. Lehet, hogy jövőre meg olyan nyár lesz, hogy elolvadunk a melegtől, és egy kumma eső sem esik. Az érdekes az lesz, hogy biztos megkérdezi valaki panaszosan: Miért ilyen meleg, száraz ez a nyár? Válasz: A globális felmelegedés miatt.

Következtetés: Legyen BÁRMILYEN időjárás, az ok - globális felmelegedés.

Pöpec jolly-joker válasz. Nem?


dellfil

2011. aug. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A globális felmelegedésnek ehhez semmi köze, az egy természetes folyamat. Amiről mi tehetünk a környezetszennyezéssel, az a klímaváltozás. Nem feltétlenül felmelegedés (mint azt láthatjuk Magyarország példáján is), csak változás. Hogy ennek milyen következményei lesznek az élővilágra, az majd pár év múlva kiderül.
2011. aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát nem nyárias az idő de 20 évvel ezelött is előfordultak ilyen nyarak.
2011. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!