Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ezek milyen ásvány darabjai?

Ezek milyen ásvány darabjai?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 22. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

passz, pedig ismerős.

próbálj meg itt körülnézni:

[link]

2011. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget írni, de nem valami salak?
2011. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha értékes megengedem hogy nekem add :) amúgy nem tudom :/
2011. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem salak, mert láttam ilyet egy barátnőmnél is egészben. Könnyen törik és ilyen szilánkosra, mint a képen.
2011. júl. 22. 17:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez valami kohaszati mellektermek, de nem talaltam semmi referenciat... nekem is van belole egy focilabdanyi. Nem kepvisel kulonosebb erteket.
2011. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy nem az értéke miatt kérdezem, hanem azért mert érdekel. Évek óta megvan, és akitől kaptam, sem tudta megmondani mi ez /szerencsehozónak kaptam/. De talán egyszer megtudom.:)
2011. júl. 22. 18:40
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem is műtermék
2011. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha szerencsehozó, akkor bármi is legyen, tartsd meg! Nehogy kidobd, még ha esetleg ki is derül, hogy amúgy nincs értéke!

:)

2011. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

:)

Mindenképpen megtartom, egyébként azóta, mióta kaptam, értek szerencsés dolgok. Persze nem olyan hű de nagyok, de értek. Persze, van hogy elfelejtem követni a tanácsokat, amiket kaptam hozzá, akkor ezek a kövecskék is "elfeledkeztek" rólam ;)

2011. júl. 23. 13:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is vmi kohászati melléktermékre tippelnék. Pont mst voltam nyaralni, és egy helyen ilyen színes (kékes, lilás, zöldes), fényes kövek voltak szétszórva. Azt hitem vm ásvány, de az ott dolgozó hapsi felvilágosított, hogy "kohósalak".
2011. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!