Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A kutyánál is így van? (lásd....

A kutyánál is így van? (lásd. Lent)

Figyelt kérdés
Láttam TV-ben, hogy cápákkal megtudták csinálni azt, hogyha a hátukra fordították, elbódultak ás bármit lehetett velük csinálni. Megpróbáltam ugyanezt kölyöknyúllal, hogy a kezembe fogva a hátára fordítottam és tényleg elbódult! Az egyébként vad kisnyúl engedte, hogy a hasát simogassam..felmerült bennem, hogy ezt más állatokkal, kutyával is meglehet csinálni? Miért van ez??
2011. júl. 20. 11:31
 1/2 anonim válasza:
szerintem ha téged fejjel lefelé lógatnának pár percig, te is elbódulnál..
2011. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sajtoskifli ***** válasza:
100%
Cápáknál nem értem, én hasonlót macskáknál volt, amikor a tarkójuknál felemelték. Ott tudom hogy azért van, mert kiskorban amikor cipeli az anyukája őket, az anyának egyszerűbb, ha addig a kiscica nyugodt maradt. Asszem valami hormont enged ilyenkor ki a test, ami ideiglenes blokkolja a mozgását. Gondolom a kutyáknál is van egy hasonló pont.
2011. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!