Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Át tudom valahol érezni,...

Át tudom valahol érezni, milyen mikor valaki vadászrepülőt vezet?

Figyelt kérdés

Mert ugye nm valószínű, hogy valaha is beülhetek egy ilyen gépbe, és felvisznek több száz km per órával ott repkedni.

Van valami hasonló dolog, amivel át lehet érezni, milyen mikor 8-900 km/órával megforgatja a gépet?


2011. júl. 14. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, bár a G hatás egy kicsi részét a hullámvasúton megtapasztalhatod!
2011. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, a képzésnél is szimulátort-centrifugát használnak, nem rögtön fent repkednek. Lehet, hogy van ilyenből publikusan elérhető, persze "gyöngített verzióban", esetleg vidámparkokban.


A valódi élményt nem ajánlanám, nem véletlenül edzenek a pilóták, meg kell megfelelő kondi.. azt a gyorsulást nem biztos, hogy szeretné a szervezeted.

2011. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen. Vegyél egyet.
2012. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!