Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A fekete bőrszín hogyan...

A fekete bőrszín hogyan alakult ki?

Figyelt kérdés

Létezett például néger ősember? :-)


NEM GYŐZÖM HANGSÚLYOZNI, HOGY SEMMIFÉLE ELŐÍTÉLET NINCS A KÉRDÉSBEN!

Köszönöm a válaszokat.


2009. febr. 28. 02:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a homo sapiens - mai tudásunk szerint - valószínüleg Afrika területén jelent meg előszőr a fekete bőrszín volt az első. (Ez logikus is, ha megnézed a főemlősöket a bőrük sötét) Ez a szőrzet elvesztésével a napos területeken még sötétedhetett, hiszen a napsugárzás ellen a bőr pigmentációval védekezik, a kisebb napsugárzású területeken pedig világosodott. Tehát először volt a sötét, mi "fehéredtünk" ki.
2009. febr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Támogatom az első hozzászólót.
2009. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezt tuti így van. Egy genetikus is így mesélte el nekem személyesen.

Igazából mi fehérek vagyunk az újabbak.

2009. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hmm, ezt nem tudtam. Köszönöm szépen. És ha mégis a faji hovatartozás terén vinném tovább a dolgot, akkor gyakorlatilag kijelenthetnénk azt, hogy a feketék adtak életet NEKÜNK, ergo mit vergődünk azzal, hogy így a feketék, úgy a feketék. Nem? Vagy azért ez nem így van. És a kérdés valóban nem ezen állítás boncolgatásának apropójaként fogant meg az agyamban, de efelé is el lehet végül is vinni.
2009. febr. 28. 16:42
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Ennyi erővel köszönd meg az eukariótáktól hogy életet adtak neked!A fehér faj következő lépés volt az evolúcióban, a négerek után akik úgymaradtak. ez van.lehet lepontozni és nácistafasisztanyilasozni!!
2009. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Igazából akkor ezen a vonalon elindulva el is jutunk a Hitleri ideológia lényegéhez, a Tökéletes Emberhez, aki ugye -mint fehér, és szőke, kék szemmel- genetikailag fejlettebb, ezért előrevaló - gondolta Hitler.

Azzal viszont nem gondolt a balfácán, hogy nagyon hamar lenne belterjes a vérvonal, illetve amit csak most fedeztek fel, hogy a fehér gyakorlatilag mutáció, és a szőkék kék szemmel pedig valószínűleg belterjességből alakultak ki, és százalékosan elenyésző hányadát képezik a világ lakosságának. Néhány éve, hónapja...nem tudom, de olvastam, hogy a viág lakossága egyfajta mokka szín felé halad, és nem lesznek hófehér(skandináv tipus), fehér(kaukázusi), barna, barnás-sárga, sárga, fekete (negroid) emberke a Földön néhány ezer év múlva, hanem egy egységes kávé szín fog kialakulni. Persze idióták mindig lesznek: Akik ideológiai kérdést, sőt önálló ideológiát gyártanak, hogy ők miért csak fehérrel fognak kefélni, meg gyereket csinálni, de ezek szépen el fognak tünni a tömegben. Ezért is butaság belemenni ebbe a nagy magyar kérdésbe, hogy ki Magyar (Csak nagybetűvel...nevetséges), meg ki cigány, és ki jobb, és ki rosszabb ember, de ez már más kérdés...

2009. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ajj, sajnálom, hogy ilyen, 17.35-ös arcokhoz hasonló elmeháborodott barmok is idetaláltak az ő elméleteikkel, pedig semmiféle ilyen szándék nem volt arra, hogy a dolgok ide fajuljanak :-( Nem vallom magam Igaz és Nagymagyar arcnak, de azért kicsit szégyellem magam az ilyen emberek miatt. Mindegy, az alapkérdés nem ez volt, szóval gyakorlatilag figyelmen kívül is lehet hagyni.
2009. febr. 28. 18:35
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 17:36 os és most mindenki azt gondolja, én vagyok az, csak elírtad... nem nem, kedves olvasók, ez a válasz kiesett a pixisből...
2009. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

Én a 35ös vagyok.:) Mondtam hogy nyugodtan lenácizhattok. Gyerünk méééég most ugyis ez a divat.

Mindenki náci!!!!

Szerintem ilyen esetben hogy ki a jobb érdemes összevetni két országot.Nézzétek meg Svédországot, és pl Botsvana-t.

én nem mondtam ezzel semmi rosszat.

2009. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Divat? :-| Te miről beszélsz ember? Normális vagy? :-| Szerintem sürgősen fordulj orvoshoz, mert a gond a Te fejedben van. Az ilyen hozzáállásúakat szívesen dobnám ki repülőből egy afrikai falu fölött, ahol kiélheti minden előítéletét. Innentől kezdve kiszállok ebből a vitából, a szomjamat boldogan oltották mások a jó sörrel, a kocsmai bunyót inkább itt hagyom neked te f@sz. Remélem Darwinnak igaza van továbbra is, és az ilyen férgeket, mint Te, eltapossa és a saját mocskában pusztulni magára hagyja a természet.
2009. márc. 1. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!