Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a véleményetek a tiszta...

Mi a véleményetek a tiszta energiáról?

2011. márc. 25. 18:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

látom megosztottak a vélemények...

de pont erre számítottam

2011. márc. 26. 11:53
 12/19 anonim ***** válasza:

"látom megosztottak a vélemények..."


Nagyon rossz troll vagy nagyon hülye ember vagy. Mindenki tudja, hogy ez egy idióta, senki sem állt melléd vagy melléje...

2011. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Megosztottak? :D Mindenki egyetért, hogy ő egy barom :D És a másik barom, aki hisz neki. Hol itt a megosztottság?
2011. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mellesleg Kérdező, ha érdekelnek az ilyen "misztikus" energia kinyerési lehetőségek, akkor innen csemegézhetsz:

[link]


Kollégáimmal mi hatalmasakat szoktunk röhögni a "tudományos" fejtegetéseken, amik itt találhatók.


Egyszerűen röhejes, és ugyanakkor elkeserítő, hogy mennyire hiszékenyek az emberek!


Pedro

2011. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én nem a válaszadók megosztottságáról beszélek hanem azokról akiket megkérdeztam.
2011. márc. 27. 16:54
 16/19 anonim ***** válasza:
Nézd nem kell hinned azoknak akik esetleg valami ilyen irányút tanultak, pl fizikát. Én fizikus vagyok, de valószínűleg a sok baromság amivel megetettek, az matematikai levezetések, a kísérletek, mind, mind hamisak és elvakulttá tettek. Inkább fogadd el Józsi néni és Mari bácsi véleményét. Igen is van tiszta energia! Nincs?! Nem baj, majd a zuram a Tibi kitisztíccsa.
2011. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az a baj ,hogy elmerad a tisztelet mind az idősek mind a természet iránt. Ezért nem érdemlitek meg a tudást. Talán az online farmodon betakarítod a terményt azzal jól is laksz! Lájkolod a celebeket... Nem ez az élet!

Én a tudásommal nem a sötét oldalon állok.

Fogalmatok sincs ,hogy a világ hogyan működik. Haza mész ,bekapcsolod a Tv-t ,rádiót ,számítógépet .Nem is tudod hogyan jut el a kép és a hang a készülékedbe. A nap is csak világít az égen. De ha nem lenne légör mint a világűrben .Belenézel a napba és vakfoltot éget a napsugárzása a szem rávetülő idegvégződésre.A fiatalok a lebutítások áldozatai.

Az energia ott van az orrotok elött és akkor sem veszitek észre.

" A tudás hatalom".Ezért kell lebutítani ,hogy ne gondolkozz.

2011. márc. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
00:40 Asztamindenit, a magyartalan mondataid olyan össze-vissza zagyvaságot tartalmaznak, hogy jézusom. Az sem derül ki, mit akartál mondani. Viszont azzal mellélőttél, hogy nem értenénk hozzá, itt jobbára fizikából az átlagon felül képzett emberek válaszoltak.
2011. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Te azt csak rosszul tudod, hogy itten a fizikához értenek az embörök. Mivel a mai fizika az olajlobbi találmánya, hogy ne működjön a vízplazma vágó, meg a vízautó... :)
2011. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!