Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Azt meg lehetne csinálni,...

Azt meg lehetne csinálni, hogy a hájammal működjön az ipodom?

Figyelt kérdés

10 kg háj kb. mennyi időre lenne elég?:)

Elvileg lehetséges lenne ilyen készüléket csinálni?


2011. márc. 16. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nemtudom ezt te hogy képzeled el,de azt meglehetne csinálni,hogy mondjuk ahogy mozogsz,úgy azt alakítsa át árammá,ilyen karóra is van,hogy ahogy mozogsz,azt alakítja át,de abból nemkapna az ipod szerintem sok "energiát".még elméletben stirling motorral tudnál neki egykis áramot adni a saját hőddel....ha nem ilyenre gondoltál,akkor monddmár el mire:D
2011. márc. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát úgy, ahogy a szervezetem nyeri ki belőle az energiát (oxidáció)... vagy azt nem lehet árammá alakítani? rohadtul nem ment a fizika sorry:D
2011. márc. 16. 09:23
 3/4 Panda Péter ***** válasza:
várj, kitalálom, eddig az agyadból tápláltad a lejátszót, de most, hogy elfogyott, új energiaforrás után kell nézni.
2011. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem az ételes vagy az egészség topikban kérdezd meg hány kalória kell 10 kg háj növesztéséhez aztán vond le a következtetést. :D
2011. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!