Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Linkelnétek nekem ilyen...

Linkelnétek nekem ilyen képeket baktériumokról, mikrobákról, stb?

Figyelt kérdés

1200 x -os nagyítású mikroszkópom van.Vízcseppeket szeretek vele vizsgálgatni.Látok benne ilyen kis mikrobákat,de nem tudom,hogy mik.Úgy értem,szeretném tudni,hogy egy 1200 x-os nagyítású mikroszkóp alatt hogyan lehet felismerni egy papucsállatkát(ez példa volt).Történetesen itt lakok a Duna mellett,és elhatároztam hogy minden nap haza viszek egy cseppet a Dunából.(Nyitok egy óriás amőba-papucsállatka tenyészetet a szünidőben :) )


13/L


2011. márc. 8. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd Google-t és Wikit, ilyenekben pont otthon vannak. ;)
2011. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom,de az a baj,hogy nekem Concorde mikroszkópom van,egy gyerekmikroszkóp szettből.És a wikipedia nagyon modern mikroszkópképeket mutat :( Egy oldalt találtam,de nekem az is túl modern. :(
2011. márc. 9. 17:27
 3/6 habibi válasza:

szia, én küldhetek neked egy prezentációt, igaz szlovák, de latinul vannak benne a nevek és van pár kép is baktériumokról.

Ha gondolod írj privit és küldöm

2011. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia habibi!


Kérlek tedd elérhetővé a beállításaidnál a privát e-mail küldése opciót,mert nem engedi a rendszer,hogy írjak neked :(

2011. márc. 10. 20:39
 5/6 habibi válasza:
bocsi, mostmár írhatsz :) (üresen is elküldheted, csak azért írtam, h. küldj privit, mert egyébként azt nem tudom elküldeni)
2011. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Küldtem e-mailt,köszi :)
2011. márc. 10. 21:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!