Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mekkora hő termelődik 5...

Mekkora hő termelődik 5 percen át tartó ki-be mozgás alatt szex közben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az adat.


Határozd meg a pénisz - vagina fala között fellépő súrlódási együtthatót, a mozgásba befektetett energiát, a mozgás sebességét, számát, illetve a hődisszipációját a szöveteknek és a nedvességnek.

2011. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátnőmmel azon sütöttünk tojást :D
2011. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ha csak tojást... én egy komplett várost elláttam abból az energiából :D
2011. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
és a te tojcsid túlélte?
2011. febr. 21. 19:55
 5/18 anonim ***** válasza:
Köszi az érdeklődést.Túl élte azzal várost lehetne bontani ;P
2011. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 poiu ***** válasza:
100%
Nem mértem, de kicist zavar a füst...
2011. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy a punciban való súrlódáskor mekkora keletkezik nem tudom, de azt igen, hogy nálunk egy kb. fél órás dugás alatt a hálószoba hőmérséklete kb .5 c fokot emelkedik.
2011. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
te aztat sosemtudod meg
2011. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"..nálunk ... a hálószoba hőmérséklete kb .5 c fokot emelkedik..."


Ejj ejj Kingácska! Többet vártam Tőled:P


Tudod a levegő fajhőjét, tudod a szobád méretét, és nem számolod ki a termelődő hőt???


Ez egy óriási fekete pont... Tessék azonnal kiszámolni! (megengedem, hogy a tárgyak felmelegedésétől eltekints, azaz minden hő a levegő hőmérsékletének emelésére fordítódik...) :P


maci

2011. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kár volt mondanom ezt. :))

Ugyanis a probléma bonyolultabb. Ugyanis a levegő felmelegítése szerintem a kisebb energia, természetesen kihagyva a tárgyakat. De mi a férjemmel is igencsak felmelegszünk, plusz párologtatunk némi nedvességet, amely szintén hatalmas hőelvonással jár. Azaz legközelebb az alábbiakat kell elvégezni az aktus előtt és után: Mindkettőnknél pontos, hőmérséklet mérés, levegő hőmérséklet és páratartalom mérés. Ezek figyelembevételével fogom elvégezni a számítást. Csak azt nem tudom, mit szól a férjem, hogy elkezdem méricskélni, miközben már belekezdene. :D De mindent a tudományért!

2011. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!