Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tatabányaiak! Hogyan érzékelté...

Tatabányaiak! Hogyan érzékeltétek és reagáltátok le a földrengést? Melyik részen laktok?

Figyelt kérdés
ifjúmunkáson lakok,a zöldszalonnál
2011. jan. 30. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi fehérváriak vagyunk,unokatesóm érezte,én pont aludtam:)
2011. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én bár nem tatabányai vagyok, csak a közelben lakom...

Én is aludtam...elkezdtek remegni az ablakok, az ágy és minden... Olyan volt, mint amikor a lőtéren gyakorlatoznak, csak akkor ehhez a rezgéshez még jön egy nagy durranás is az ágyú miatt.. na most ez itt elmaradt... ekkor már éreztem, hogy valami nem szokványos történt... mire rájöttem, hogy nem csak álmodtam már vége is lett. Mindenki odavan, hogy mennyire megijedt... hát én speciel nem. Fura volt, de nem tört ki rajtam a pánik, ahogy tatabányán... Ahogy hallottam ezrek futottak az utcára a kisgyereket egy pokrócba takarva és indultak a kórházak felé mert az tűnt biztonságosnak...

2011. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tatabánya újváros.. Itt a 3.-on elégé lehetet érezni,szinte hullámzott a ház.. Csörgött,eset le ami csak tudott,mozogtak a szekrények is stb.

Félelmetes volt akkor,fel se tudtuk hirtelen fogni mi van.

2011. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kodály téren lakok. Mindenki rohant le a panelokból, hatalmas tömeg gyűlt össze a téren. Én székben ülve újságot olvastam, egyből felugrottam a morajlásra meg a mozgásra, de nem pánikoltam.
2011. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!