Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Érdekes kérdésem lene szerinte...

 1/7 anonim válasza:
57%
figy tesó.UFO-k,szellemek,és más misztikus léynek NEM LÉTEZNEK. szinte az összes ilyen videó hamisítvány, a többi része pedig csak valami az égen, vagy mittomén,és levidózzák,azt beálíltják ufonak.ennyi
2011. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
UFÓK illetve földönkívüli lények biztosan léteznek, szégyen is lenne ha az egész univerzumban egyedül lennénk, miközben végtelen sok bolygó van, de nem valószínű, hogy repülő csészealjakban utaznak, és hogy látogatják a Földünket.
2011. jan. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
első válaszoló vagyok,ez igaz.tényleg 100% h van más élet is a Földön kívül,de hogy vizsgálgatnának minket,azt nem tom.lehet nem is tudják,h mi vagyunk. am állítólag barlangrajzokon az ősemberek csészealjakat rajzoltak,ahogy jöttek le,innen erednek az istenségek,akik a mennyben(tehát odafönt) élnek
2011. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első öt videóban az áll hogy a nácik csinálta csészeajakat ha ez igaz lehet inen jönek a földi ufúhistóriák de nemtudom lehet e hini ezeknek szerintetek igen?
2011. jan. 30. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Nácik sokmindenben előrébb haladtak a tudományban, csak az az elmebeteg Hitler (szerencsére) elba..ott sokmindent. Stratégiáit is szerencsére. a Messerschmidt 262-őt is vadászbombázónak adta utasításba, holott vadászként fordíthatta volna a háborút, de agyonterhelték... ugyanígy, működő atombombája is volt. Ne maz amcsik robbantottak először, hanem 2 kis atombombát a németek is robbantottak.

Egy éve volt a dokumentumfilm. 2x is láttam. Másodszor sikerült is felvennem, bár nem az elejétől.


Nem csoda, hogy Nácik tervezték, vezették a holdraszállást is.


De a repülőikról fentmaradtak dokumentumok. pl a Me 262 de mintha én is láttam volna csészealj szerű izét is tőlük.


Én is láttam amúgy olyant unokatesóimmal, ami szabályos 2szög alakú tárgy volt, alacsonyan repülr, párszáz méteren, hangtalanul, és szabályos lekerekített sarkú egyenlő oldalú háromszög volt, semmi máig ismert földi repcsire nem hasonlít.


következő évben egyik uncsitesómmal egész hónapot kint sátoroztunk a kertben, ls az eget figyeltük. Akkor két ilyen húzott űt az egész horizonton egymás mellett, közel ,alakzatban, világosan, azaz izzóan, legalább járatgép magasan, azaz 10-11Km magasan legalább. és kb 5-7 mp alatt áthasított az égen, holott erre egy gépnek, ami 800-900Km/h-ssebességgel megy, legalább fél, egy perc kell. Ezek közel egymáshoz mentek, nem húztak csíkot.

Meteort rengeteget összeszámoltunk előtte is, utána is, én láttam éles fényú, nagy csíkot húzó lassú meteort is, sok villámgyorsat ,amik szintén csíkot húztak, műholdakat, repcsiket is felismerem éjjel, csillagászat a hobbym, ezek egyik sem voltak, az életemet is ráteszem.


Ja, és most Jeruzsálemnél a szikla mecsetnél volt videó egy fényjelenségről, lebegett ott ,ahol a sziklamecset helyett a jelenések könyve szerint újra az eredeti egyetlen Istentől rendelt templomot újra fel kell építeni majd. A mecset tetelyénél. Azt mondták a híradóban, eddíg is láttak ilyeneket, de ezt most 4-en isl efilmezték. A fény a videón (ma volt , ill már az óréát nézve tegnap az ATV-n, egy ideig lebegett és fél mp alatt nyílegyenesen felfelé, a felhők felé eltűzött.

Eddíg is láttak, de ezt most sokan, és 4 kaamera is felvette, ha jól emlékszem, de majd keressetek rá, én is ezt teszem.

Lehet Isten angyala készíti elő a helyet Jézus visszajövetelére. Amúgy a biblia szerint az anygalok harmada lázadt fel, és azok ki lettek zárva Isten dimenziójából, és azok is itt kalózkodhatnak. Egyik jellemző ezekre, hogy titokzatosság, és félelem lengi körül őket sokszor. Ott az elrablások sem hülyeségek...


20 éve rádiólokátoros voltam ,úgyhogy érdekeltek a repcsik pedíg.

Egyenlőre ezt a kamera képét találtam ,az ATV híradójában közelebbi kamera volt!!!

azt is megkeresem majd.

[link]

2011. febr. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Külön nem találtam még meg, de itt a link, a híradó legvégén mutatják, és mondják, ezt végre egyszerre 4 helyről is felvették!!!


[link]

2011. febr. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=UOf4qVMIg7k


ez egyből 2 külön kamera videói egymás mellett, és mellette van még másik is.

2011. febr. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!