Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan alakult ki a univerzum?

Hogyan alakult ki a univerzum?

Figyelt kérdés
és a világegyetem? és amiből létrejött az hogyan jött létre? és mi volt nagyon-nagyon régen amikor még a föld se létezett? kb.
2009. jan. 16. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Az életet, és az egész világegyetemet Isten teremtette, ez nem kétséges. Csak a sok istentelen pogány hisz mást... A teremtés folyamatát pedig a Biblia nagyon szépen, és részletesen leírja.
2009. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2009. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Most röhögtem egy nagyot az első válaszadó provokatív szövegén. :DDD
2009. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát jah:)


El lehet gondolkozni,hogy a világegyetem 15-20 milliárd éves jelenlegi tudásunk szerint,és a Biblia meg mindössze 2ezer éves kb.

Mi a fene tartott ilyen sokáig,hogy megírják?

Ha Isten már az első 6 napban megalkotta az embert,akkor mégis,miért kellett 4,6 milliárd évet várni a Földön,hogy az első értelmesebb ember megjelenjen?

2009. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
43%
25 éves koromig én is ősrobbanásban gondolkodtam, azóta hiszem, hogy Isten legyen szavára állt elő minden. Ehhez sem kell több hit, mint hogy mi egy kozmikus baleset salakjai lennénk.
2009. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha tényleg kíváncsi vagy, már nagyon sok mindent ismerünk ezekből a folyamatokból. Van már fogalmunk arról is, mi lehetett az ősrobbanás előtt, hogyan nézhetett ki maga az ősrobbanás, miért nem egyenletesen oszlik el az anyag a világűrben, miért van egyáltalán anyag (túlsúlyban, az antianyaghoz képest), hogyan alakultak ki az anyagok, a csillagok, a galaxisok, a Föld.

Szívesen megírnám - de regények lennének, és nem kedvelem a lepontozást a vallásos és IQ bajnokoktól.

2009. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

"Az emberi tudattalant mélyen áthatja az igény egy logikus világmindenség iránt, amelynek értelme van. A valóságos világmindenség azonban egy lépéssel mindig a logika előtt jár." /F.H. - A Dűne/ ^^



Kicsi az ember még ahhoz, hogy erre választ adjon... bármilyen móddal próbálkozván.

2009. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, úgy látszik hogy erre a kérdésre az igazi választ soha nem tudom meg, sokat gonodlkoztam rajta pedig
2009. jan. 16. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem figyeld a tudományos híreket ebben a témában,mert még a tudósok is keresik a megoldást. Ha sok ilyen témájú dolgot olvasol ,magad is ki tudsz alakítani egy elképzelést erről.
2009. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A NatGeo szinte egész héten ezzel foglalkozott! Nagyon érdekes volt, de annyira összetett és nagy lélegzetvételű dolog, hogy néhány mondatban nem is lehet itt érdemben összefoglalni... Ha van lehetőséged, keress rá...
2009. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!