Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A Windy.com időjárás előre...

A Windy.com időjárás előre jelző oldal van olyan megbizható, mint a MET.hu vagy az időkép?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hogy érthető legyen miért kérdem. A met.hu ugye magyar cég, gondolom magyarországon szerteszét vannak mérőeszközeik, az időképnek gondolom szintén, a Windy viszont külföldi cég azt hiszem cseh, az ő mérési adataikban mennyire lehet bizni , ami a magyarországi adatokat illeti? (ugye a Hungaromet az én logikám szerint behálózza az eszközeivel MO-t, gondolom egy külföldi cég pl a Windy nem, igy mennyire lehet pontos amit a Windy mutat, magyar adatokat?) Ha esetleg kacifántos a kérdés jelezzétek. köszönöm a válaszokat.
júl. 26. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem, ahol van mérőállomás, ott a hivatalos értéket közlik. A többi településre pedig interpolálnak - na ez eléggé kétséges, például hogy a Pásztóhoz képest kb. 600 méterrel magasabban fekvő Mátraszentimrén csak 1 °C-kal legyen hűvösebb.
júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1es Köszi, akkor gondolom nem annyira megbizható... akkor marad az időkép, itt irták a gyakorin, hogy ők sokmindentn a met-től vesznek át, tehát gondolom megbizható adat, .
júl. 26. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyira megbízható, mint ezek, még az is lenne, ha én most csinálnék egy weboldalt, és hasraütve - a józan ész határain belül - beírnék valamit, hogy milyen idő lesz.
júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3as a neten 2 perc alatt utána járhatsz, hogyan müködik az előrejelzés és a pontosság én is megtettem, és megértettem a miérteket.
júl. 28. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!