Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Július 13-án jön minden idők...

Július 13-án jön minden idők legnagyobb melege. Abszolút melegrekord meg fog dőlni. Lehetnek fennakadások az infrastuktúrában, áramszolgáltatásban vagy egyéb helyeken?

Figyelt kérdés
júl. 7. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elton John koncert?
júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Július 13-án jön minden idők legnagyobb melege."

Az előrejelzés 1-2 °C-al hidegebbet jósol, mint az aznapi melegrekord, nemhogy a mindenkori melegrekordnál.

júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Alföld közepén élek. 37 fokos csúcsot mond, ami teljesen normális. Mi ez az armageddon-hangulat? A mindenkori csúcs 41.9. A napi lehet megdől, de a lényeg, hogy semmi rendellenes nincs ebben. Nyár van, meleg van, kész. Nem kell mindjárt hisztizni. Eddig meg egészen hűvös volt eddig az év, a tavasz sem volt nyárias mint korábbi években, június is még gyenge volt. Az időjárás már csak ilyen, egyszer hűvösebb, egyszer melegebb. Nem kell meghalni.
júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Én már várom. Csodálatos dolog, hogy részese lehetek egy rekord felállításának.
júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ECMWF modell 42 fokot jósol Mezőtúr környékére simán lehet 43-44 fok is az Alföldön, ha úgy jön ki.
júl. 7. 15:06
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

#5 Nem tudom te mit nézel, 38 fokot jósol Mezőtúrra, 39 fokos maximummal. Az időkép szintén 38 fokot jósol. 15km-re lakok onnan, ide is 38 fokot jósol.


Sehol semmilyen 42 fokról nincs szó, 43-44-ről meg főleg nincsen, mert azt már csak te találtad ki. Bár szerintem a 42-t is...

júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"#5 Nem tudom te mit nézel"


ECMWF. De ezt leírtam, nem tudtad elolvasni?

júl. 7. 17:41
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
#7 Én tudok, a kérdést hogy te tudsz-e. Mert ott néztem direkt én is (mivel tudok olvasni), csak hogy leellenőrizzem amit mondtál és ott konkrétan 38-39 fokot ír 13-án Mezőtúrra, ahogy ezt már írtam. Sehol semmi 42 fokról nincs szó sem ott, sem bármelyik másik előrejelző oldalon.
júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]


Kicsit szedd már össze magad!


Itt a másik:


[link]


Bár itt már "csak" 41 fokot jeleznek.

júl. 7. 20:07
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 Annyira szeretném tudni, hogy mit hallucinálsz. Én egyiken sem látok 41, meg 42 fokot.


Tehát összegezzük:


1. Azt írod, hogy 43-44 fok is lehet.

2. Bár nem tudom ez hogyan jött ki, hiszen amit írtál, aszerint csak 42 lesz. Bár én csak 39-et látok ott.

3. Aztán dobtál két linket, ami szerint az egyik csak 41-et ír, de igazából az is csak 40-et.

4. Tehát, az egyik oldal 39-et ír, a másik 40-et, de szerinted 41-et, korábban meg volt az 42 is és ez akár még 43-44-hez is vezethet.


Nagyon erős cuccot szívsz, az biztos.

júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!