Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valóban létezik óriás bab?

Valóban létezik óriás bab?

Figyelt kérdés

A Mario c. játékban és a mesében is volt óriás ("égig érő") bab. :) Van valami hasonló faj, ami hatalmasra megnő és évelő??? Esetleg valami hasonló dísznövényt tudtok ajánlani? Kezdő vagyok ebben a témában, de imádom a növényeket.


Üdv,

Dávid 18/f


2010. okt. 22. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a futóbab nagyon-nagyon magasra is megnő, persze semmi tartása nincs de a legjobb ha felfuttatod egy oszlopra amin vannak fogak, és az időjárástól elzárt helyen van.
2010. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen évelő bab nincs,csak egynyári.
2010. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valami babhoz hasonló (esetleg futó, de mindenképpen évelő) növényt tudtok nekem mondani, mely tényleg hatalmasra szinte "égig érőre" meg tud nőni? :)
2010. okt. 24. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Kinti növények közül ami ilyen magasra nő, és évelő, az fás szárú. A mamutfenyőt tudom ajánlani, ha vársz háromezer évet, szép nagyra megnő.


Szobanövények közül mondjuk a szobai futókát ajánlom, nekem egyszer kb. 3-4 méter hosszan futott fel a radiátor csövére. Több változata is van, nekem az Epipremnum aureum van. Nem túl igényes, a szaporítása is egyszerű.

2010. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
borostyán?:) szép a ház falán
2010. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A mamutfenyős válasz nagyon tetszett, megnevettettél, pedig rossz kedvem volt. :D Köszönöm mindenkinek a választ! Igazából először cserépben fogom kezdeni, mivel hideg van már rájuk... :d
2010. okt. 25. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!