Nem azért fejlesztették sok milliárdból hogy aztán 4k videók alapján a kincsák meg az indiaiak lekoppintsák.
2022. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
22/27 anonim válasza:
Nyugi, majd lesz ilyen is.
Majd akkor, amikor már az időbe, a pénzbe, meg a pr célok közé már befér.
De akkor meg azt fogod mondani, hogy szerkesztett, és ugyanúgy nem fogod elhinni, szóval NEKED ez felesleges.
2022. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
23/27 anonim válasza:
#20
Hát igen. Köztudott hogy rakétát összedobni, pályára állítani és kiszámítani a dolgokat előre egy nagyon laza dolog és kamerát feltenni még egyszerűbb
2022. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
24/27 anonim válasza:
Nekem valahogy annyira vicces amikor valaki szerint az egyik pillanatban az ilyesmi lehetetlen mert túl bonyolult, utánna meg azzal jön hogy miért nincs rajta kamera hisz annyira egyszerű az egész mint biciklire telefont ragasztani.
Amúgy a te pénzedből erre egy forint sem ment el hacsak nem Amerikában élsz.
De ha ott is élnél elhiheted hogy mondjuk egy több milliárod James Webb nem a te éves adódból lett megépítve
2022. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
25/27 anonim válasza:
24
Hogyne ment volna? Az ESA fejlesztette a szerviz modult aminek Magyarország is tagja és tagdíjat fizet a magyar adófizetők pénzéből. Az más kérdés, hogy minimális ez az összeg.
2022. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
26/27 anonim válasza:
Tökmindegy hogy a kérdező zsebpénzéből ment-e 0,03 fillér az Artemis űrprogramba vagy nem, pontosan nulla joga van ezért cserébe beleszólni abba hogy mikor kinek mit közvetítenek. Azért adó. És azért van az űrprogramnak szakmai vezetése. Nekem van jó pár millióért OTP részvényem ami azt jelenti hogy tulajdonos vagyok a cégben, aztán mégis pontosan nulla jogom ezért cserébe pampogni hogy mit csináljanak.
2022. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
27/27 anonim válasza:
Számos oka lehet annak, hogy a NASA nem adott ki éles, 4K felvételt az Artemis I Hold küldetésről. Ennek egyik oka az, hogy a küldetés során képek és videók rögzítésére használt kamerák és berendezések nem biztos, hogy képesek nagy felbontású felvételek készítésére. Az űrmissziókban használt kamerákat és egyéb berendezéseket gyakran kompaktra és könnyűre tervezték, ami néha gyengébb képminőséget eredményezhet, mint a földi használatra tervezett kameráknál. Egy másik ok lehet, hogy a küldetés során rögzített felvételek biztonsági okokból nem alkalmasak nyilvános közzétételre. A küldetés egyes részei titkosnak minősülhetnek, ezért előfordulhat, hogy nem alkalmasak nyilvános közzétételre. Az Artemis I Moon küldetés egy folyamatban lévő küldetés, és mint ilyen, előfordulhat, hogy a küldetésről készült felvételeket még nem dolgozták fel és nem tették közzé nyilvánosan. Lehetséges, hogy a NASA egy későbbi időpontban nyilvánosságra hozza a küldetésről készült nagy felbontású felvételeket, miután azokat feldolgozták és nyilvánosan elérhetővé teszik.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!