Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A világvégén nem tudnánk...

A világvégén nem tudnánk belenyulni a túloldali semmibe? Vagy igen? Mit éreznénk?

Figyelt kérdés

Gondolkoztat ezen, hogy a világvégén azt látnánk, hogy a semmi van. Elfogy a világ. Pl ott egy galaxis a világ szélén és utána már semmi van. Ha oda tudna menni egy űrhajó, mert mondjuk létezik élet abba a galaxisba, akkor a világvégén elfogyott a téridő. Nem tudnánk odanyulni ? Vagy multiverzumba élünk és egy másik téridő van ott egy univerzumával? Belenyulnánk egy másik világba?


Nagyon érdekel ez a téma srácok



2021. júl. 29. 18:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

"hiszek a multiverzumok létezésében"

Akkor menj át az ezotériára, ott kell hinni.

Alapvető hibákat követsz el így.


Én FELTÉTELEZEM, hogy létezhet multiverzum.

De ez 𝐍𝐄𝐌 úgy működik, hogy egyszer csak vége van valahol a világnak, aztán ott jön a következő.

Fel kellene fognod, hogy a világnak 𝐒𝐄𝐇𝐎𝐋 sincs vége. Nincsen neki.

Ha létezik másik világ, akkor ezek a világok egymás mellé vannak pakolva egy magasabb dimenzióban.

Tehát lehetséges, hogy itt van mellettünk 1 cm-re egy másik világ - csak olyan irányban, amerre te nem tudsz elindulni.

Javasolom, hogy tanulmányozd a 4 dimenziót, akkor megérted.

2021. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen feltételezem mivel mivel ha valamire nincs közvetlen vagy közvetett bizonyíték akkor csak feltétezés van :) Mellesleg a bizonygatáson kívül, hogy nincs igazam azon kívül valamivel alá tudod támasztani, hogy téves az amit írok. Normális érvekkel, bizonyítékokkal ? Majd ha lesz ilyen. Itt nincsen se erre se arra tehát csak a feltételezés marad ami az én fejemben azon alakul, hogy hány “érték” erősíti A és B-t. Ha az egyiknek nagyobb az értéke eddigi felfedezéseink alapján akkor nagyobb az esély arra, hogy az a valószínű. Ez nem bonyolult dolog.

Pont, hogy a 4. dimenziónak nincs köze a multiverzumokhoz és annak pereméhez. Mellesleg ezt csak te gondolod, hogy vége van és jön a következő. Ez nem így működik a bolygók esetében sem, hogy pl a kilépek a földi légkörből és jön a következő bolygó de a naprendszernél se, galaxisoknál sem, semmin. Ez a hülyeség amit te írsz már bocsáss meg. Az is hülyeség, hogy nem volt eleje mivel minél távolabbi objektumról beszélünk legyen az bármi, a földhöz vetítetten mint a mérési pont kiindulásától a távolsággal együtt nő a sebessége távolodási sebessége. Ha nem volt eleje akkor az elektromágneses sugárzásról sem tudnánk beszélni illetve bebizonyítani azt. Azonban ez megtörtént Edwin Hubble àltal 1920-ban.

2021. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha alátámasztásra vágysz, esetleg hallgass Dávid Gyulát.

A módszereid továbbra is ezotériások, és semmi helyük a tudományban!

Az "elejét" nem időben értettem, az volt neki!

Térben nincsen se eleje, se vége.


Te valahogy úgy képzeled el, hogy a világunk az egy fél lufi. Valahol vége van, aztán ott jön egy hasadék, majd egy másik világ a másik fél lufi.

Na, ez nem így van.

A világunk az egy egész lufi.

Ezek KÍVÜL lehet még máshol másik lufi. Lehet kívül, vagy belül is. Még esetleg össze is érhet, bár ezt elég nehéz elképzelni.

Egy nem lehet: töredék lufi. Vagyis töredék világ.

2021. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nincs több kérdésem számodra.
2021. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Keveritek a dolgokat, mert multiverzumról csak akkor beszélhetünk, ha a tér-idő szekvenciális kiterjedése holografikus entitázsként jelentkezik. Vagyis az adott dimenzióban lévő univerzum foton áramlása, logaritmikusan változik a sötét anyag gravitációs ellenhatása miatt. Mindezek miatt a tér-idő szerkezet erős torzulásakor(pl. fekete lyukak, neutroncsillag) a multiverzális tér-idő szövet átmenetet képez egy másik univerzumban, akár makro, akár mikró szintekről van is szó.

Ha mikro szintekről beszélünk, akkor qvantum ütköztetéskor, olyan fotonáramlás indul meg, ami úgymond megnyitja a tér parcális pontjainak egyikét, így féregjáratként utazható a szekvenciák között...

2021. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!