Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mik ezek az ökölnyi szúnyogok...

Mik ezek az ökölnyi szúnyogok meg fekete darazsak, vagy legalábbis annak kinéző rovarok?

Figyelt kérdés
Évek óta járok ki ugyan oda edzeni, láttam már furcsa bogarakat, de amik most vannak azok wtf kategória életbe nem láttam, mintha a madarak sem a megszokott fajok lennének nagy átlagban.
2021. máj. 5. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
fényképet
2021. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy fotózzak le egy rovart normálisan? Még a mókus is elfut, nem hogy egy rovar.
2021. máj. 5. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Ökölnyi fekete darázs nincsen. Fekete rigót láthattál.
2021. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ökölnyi szúnyog meg fekete darázs, hol írtam ökölnyi darazsat?
2021. máj. 5. 23:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fekete darázs az fadongó. Jó nagy, zúg rendesen, de csak lyukakat keres.
2021. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lószúnyogra gondolsz?
2021. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nagy volt, nagyobb mint bármekkorát láttam, tényleg fura bogarak vannak mostanság.
2021. máj. 5. 23:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak begombáztál
2021. máj. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. Nem vagyok olyan bátor, csak a boltit eszem meg, valahol annyi a különbség hogy az egyiknek gallérja van a másiknak nincs, ez a természetbe véletlen el is tűnhet, én nem kockáztatok.
2021. máj. 7. 08:11
 10/10 kretens ***** válasza:
Keress egy literes üveget tegyél bele fél liter vizet három evőkanál cukrot keverj el benne és tegyél még hozzá egy evőkanálnyi ecetet ez felerősiti a cukor illatát.Tedd le azon a helyen ahol ezeket az extrém rovarokat észlelted mert ez az illatkombináció oda csalja őket igy lesz időd telefonnal lefényképezni őket.
2021. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!