Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Élénk fantáziájú emberek,...

Élénk fantáziájú emberek, figyelem! Ötletek?

Figyelt kérdés
2 hetem van leadni a szakdolgozatom témáját. mindenképpen pszichológia/filozófia max szociológia kell, hogy az alapja legyen. szeretnék egy ütős témát, aminek ha meglátja valaki a címét, felkelti az érdeklődését. van egy-két ötletem, de gondoltam kiírom, hátha megleptek.ja, és lehet akár provokatív is. legyen megdöbbentő... Előre is köszi! :) 23/L
2010. ápr. 4. 21:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
jav: roppant befolyásolható
2010. ápr. 4. 22:36
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Erről jut eszembe: a stanfordi börtönkísérlet
2010. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a Death Note cimű animét. Elég érdekes, pszihologiai/krimi/természett felettei anime. Persze japán hangal.


Jóga van itélkeznie az embernek más felett?

2010. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Az én ötletem PLACEBO hatás! Érdekes, izgalmas, elgondolkodtató, és sokat lehet róla írni!


egy 14 éves

2010. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
írhatnál az újabben MO-n is sajnos terjedőben lévő iskolai/egyetemi lövöldözések, késelések egyéb támadásokról hátterükről, kiváltó okokról környezetről stb.
2010. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
a media es a reklamok emberisegre gyakorolt hatasa. foleg a gyerekek egeszseges eletkepenek megszuntetese. virtualis vilag, hiperaktivitas, agresszivitas es a modern technika, szamitogepes jatekok osszefuggese, fuggoseg, es ezaltal a tarsadalombol valo kiszorulas, elfordulas a szemelyes kapcsolatoktol, termeszettol, kulturatol.
2010. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ezek az ötletek mind szörnyen közhelyesek. komolyan képtelenek vagytok valami olyan ötletet adni, amitől nem szakadna le a plafon...?
2010. ápr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
08.21 neked van valami jó ötleted?
2010. ápr. 7. 10:47
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyunk olyan kreatívak, hogy új témákat találjunk fel:)
2010. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ezt nem én írtam, hanem a másik énem. (poénos, felhívod magadra a fegyelmet)
2010. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!