Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Most 14 éves vagyok. Mennyire...

Most 14 éves vagyok. Mennyire fogok hasonlitani a "mostani énemre" 28 évesen?

Figyelt kérdés
Arcra,arcvonásokra,orr-ra gondoltam.
2010. jan. 31. 11:38
 1/7 anonim válasza:
100%

Valószínűleg eléggé, csak a vonásaid kicsit "keményebbek" lesznek és ugye idősebbnek fogsz kinézni. :)

De egyébként ez nagyon egyénfüggő. Van aki szinte semmit (!) nem változik és van akire rá sem lehet ismerni.

2010. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%
Most vannak olyan 14 évesek, akik olyanok, mint a 28 évesek :'D.
2010. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kérdésed, és mindkét válaszadóval egyetértek. Vannak emberek, akár férfiak, akár nők, akik 14 éves korukban idősebbnek néznek ki, mint az életkoruk, és vannak olyanok is, akik 28 éves korukban fiatalabbnak néznek ki, mint egy 18 éves. Emberfüggő, van akinél korán kialakulnak a jellegzetes arcvonások, van akinél később. Attól is függ, hogyyan fogod akkor hordani a hajad, tervezel-e változást az öltözködésedben, a hajviseletedben. Az is elképzelhető, hogy akkor teltebb leszel, vagy pont fordítva. Mindkettőre volt már példa.
2010. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy teltebb?
2010. febr. 1. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
én duci voltam, pattanásos, borzalmas hajjal. ma súlyomnál vagyok, nincs pattanásom, jó a hajam, döglenek utánam a férfiak. 30 éves vagyok. :)))
2010. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy értettem a teltebbet, hogy akkorra meghízhatsz esetleg, de nem biztos, hogy hajlamos vagy rá.
2010. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

15:34 Van pasid.?:D

Kellesz.:P

2010. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!