Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Keresek olyan pszichologust,...

Keresek olyan pszichologust, aki otthon van/ tud lenni ha 36 eves ferfirol van szo, illetve skypeon vagy mas elektronikus eszkozon is fogad. Van ilyen?

Figyelt kérdés

mivel nem magyarorsazgon elek, ezert szuksegem van a fent emlitett pszichologusi szolgalatra. Orulnek ha valaki jora akadnek, mert egy picit egyedul vagyok es elvesztem. SZoval ha van ilyenrol tudomasotok, legyszi osszatok meg.


koszonom


2013. márc. 31. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan pszichológus, aki tényleg tud is valamit, az SOHA nem fog távkezelést kezdeni.

Ahhoz, hogy bármit is el lehessen érni, SZEMÉLYES kapcsolatra, beszélgetésekre van szükség.

2013. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem tudok elképzelni olyasmit, amit ne lehetne Skype-on megbeszélni, csak személyesen...


Kérdező, egy régebbi kérdésben ajánlottak egy szakembert:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__3..

Amennyire át tudtam olvasni az oldalt, nekem is szimpatikus Szabó Gábor Timur.

Nem tudom, mikor lehet elérni ott, mert azt írják, jelenleg nem vesz részt a programban, és utoljára 4 hónapja válaszolt. De szerintem érdemes rákeresni a nevére a neten, mert tényleg jó szakembernek tűnik.


Vagy pedig itt van néhány további Skype-os lehetőség:

[link]

Nem tudok semmit a hat pszichológus egyikéről sem, tehát nem tudom ajánlani külön valamelyiküket, próbálj meg az írásaik alapján választani.


Sok sikert. :)

2013. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!