Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ihletet hogy tudok meríteni?

Ihletet hogy tudok meríteni?

Figyelt kérdés
szövegírásnál ha nincs ihletem, vagy nincs meg az érzés akkor egyszerűen ülhetek órákon át a semmin, de nem tudok jó szöveget írni, ha viszont meg van ez a furcsa érzés akkor 10 perc alatt írok kiváló szöveget, ez miért van? és, hogy van az, hogy csak a semmiből jön az ihlet?

2013. márc. 27. 13:14
 1/3 Antimod ***** válasza:
Ezt nem tudom, de nálam is így van. Néha a buszon vagy egyéb lehetetlen helyeken "jön az info", és probléma, hogy nem tudom azonnal leírni, és mire rögzíthetném a gondolataimat, gyakran tovatűnnek.
2013. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld stimulálni magad, zene, film, kaja, pia, drog, amire úgy érzed szükséged van (bár a drogozást mégse ajánlanám, mert pl. részegen egy értelmes mondatot nem tudok összerakni...).
2013. ápr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lipton18 válasza:
Nálam az ihlet általában este(sötétben) jön, vagy ha szakad az eső.Akkor a legjobb ha mondjuk adott egy sötét éjszaka, és egy jó nagy vihar együtt.Ekkor bukóra nyitott ablaknál szoktam ülni a szobámban, és ahogy villámlik, meg mennydörög megjön az ihlet :) Viszont néha úgy van, hogy rám tör az írhatnék, de nem esik az eső és lehet, hogy még éjszaka sincs.Na ekkor szoktam azt csinálni, hogy eső hiányában berakom ezt: [link] +Mellé halkabban egy nyugis zenét, így olyan hatása lesz, mintha esne az eső, és a távolból zene hallatszana. Nálam álalában ez is sikert szül:D Remélem tudtam segíteni :)
2013. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!