Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Sűrgős! Hogyan kellene értelme...

Sűrgős! Hogyan kellene értelmeznem ezt a statisztikai adatot?

Figyelt kérdés

[link]

A diagram a lényeg, hogy 100.000 emberből most akkor hánynak is van méhnyakrákja, vagy mi is Magyarországnál ez a 20,5 incidencia érték és 6,9 mortalitási érték?


2013. márc. 17. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] találtam egy ilyet de most végig is olvasom mer érdekel és elmondom ha addig nem érkezik válasz :)
2013. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tehát, ahogy értettem, 2012ben, 100k emberből 20.5 új méhnyakrákos beteget találtak, 6.9 halt meg, és kb 170 ember szenvedett összesen ebben a betegségben (az új megbetegedőket sztem itt nem beleértve, azt nemtudom hogy aki meghalt ezévben az is beletartozik-e, sztem az se).


a 170 beteg 13%a több mint 1 (de kevesebb mint 3) éve szenved ebben, 34%a több mint 3 éve, és 52%a több mint 5 éve

2013. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!