Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hogy kell egy olvasónaplót...

Mynameisheni kérdése:

Hogy kell egy olvasónaplót megírni? Még eddig nem kell ilyensmivel foglalkoznom, szóval nemtudom. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az Ábel trilógiából kell olvasónaplót irjunk,de nem tudom hogy kezdjek neki.Valaki egy példát? Fontos! annyit tudok,hogy nem a tartalmat kell beleirni...
2013. jan. 6. 15:56
 1/6 A kérdező kommentje:
KELLETT **.
2013. jan. 6. 15:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Bevezetőben: eszmei mondanivaló, helyszín, fontosabb szereplők, szereplők jellemzése. Utána röviden a történet.

(Ha valami kimaradt a bevezetőből, bocsi. Másik biztos kiegészítik.)

2013. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
uff..nekem pont mást mondtak,hogy az érzéseinket és véleményünket kell leirjuk ezzelis nehezitve a dolgot hogy ne másoljunk netről tartalmakat.mondjuk én nem is másoltam volna :p de igy nem találok jó példát..
2013. jan. 8. 12:55
 4/6 anonim válasza:
100%

hát én mindig így szoktam csinálni:

Szereplők: ...

Tartalom: (itt röviden leírom a tartalmat egy egybefügg szövegben vagy vázlatpontokba veszem a történést)

Helyszín(ek): ...

A Te esetedben én ezt így írnám meg:

Szereplők:

Az érzésem a művel kapcsolatban, vagyis amit nektek adtak feladatként.

És végül a helyszínek. Nem tudom milyen a tanárod ha nagyon tipp-topp akkor én leírnám a szereplőket és a helyszíneket, de azokat szerintem nem feltétlenül kell ebben az esetben.

2013. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2013. jan. 9. 14:13
 6/6 A kérdező kommentje:
amugy azt vágom,hogy hogy kell felépíteni,csak egy példa érdekelt volna igazából,mert nemtudom hogy kezdjem el...
2013. jan. 10. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!