Az egri csillagokat kell megcsinálnom olvasónaplóként . Hogy mi legyen benne? : -a részek tartalma (csak ennyi) E hónap 15-ig kell leadnom úgyhogy nagyon sietnem kell.

Figyelt kérdés
Gergő.

2013. jan. 4. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
hát akkor húzz bele
2013. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

alaposan olvasod, akkor 3-4 nap elolvasni maximum

1 nap amíg feláll az olvasónapló vázlata, majd 2-3 nap alatt szép lassan megírod.

úgyis hétvége jön, tudsz vele foglalkozni, jövő hét közepére kész tudsz vele lenni


hajrá hozzá!

2013. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A tanár gondolom ma szólt, hogy van rá másfél heted, ugye?


Észrevetted mellesleg, hogy nem tettél fel kérdést? Írjuk meg a te feladatodat helyetted?

2013. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet teljesen a 2. válaszolóval: szerintem ne a végén írd meg az olvasónaplót, hanem inkább fejezetenként, amikor még jobban emlékszel rá. Az időt illetően viszont teljesen oké, hiszen még 10 napod van rá, ezen belül két teljes hétvége.


Sok sikert. :)

2013. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne olvass béna könyveket. Inkább olvasd el az összefoglalóját a "111 híres regény"-ben. És olvass helyette Asimov-ot, angolul.
2013. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát beteg voltam egy napot és aznap mondták meg de már mehvan az összes tartalma kinéztem a netről de köszike és nemááá nem értek egyet a válaszoddal. -.-
2013. jan. 5. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
nem is válaszoltam, mint ahogy te sem kérdeztél semmit ... bejelentetted mi a dolgod én meg nyugtáztam, hogy húzz bele :)
2013. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jó akkor bocs de nem kértem h oldjátok meg helyettem azt a k***a feladatot csak h nem e emlékeztek vmire mert elolvasni nem akarom de ha adtok egy kis ihletet akk minden beugrik. -.-
2013. jan. 6. 21:15
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

ez kidob neked néhány lehetőséget, viszont nagyon át kell fogalmaznod, mert gondolhatod, hogy nem vagy egyedül aki hasonló módszerrel írja meg az osztályban, és a sok egyforma szemet szúr a tanárnak

[link]

2013. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!