Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Milyen logót ajánlanátok egy...

Milyen logót ajánlanátok egy ruhatervező vállalkozáshoz?

Figyelt kérdés
Vállalkozástanból a suliban azt a házit kaptuk, hogy mindenki képzeljen el magának egy vállalkozást, találjon ki nevet, mottót és logót. Én a ruhatervezésnél döntöttem, meg van a név Your Clothes lett, a mottó Designed for you, de nem tudom milyen logót válasszak. Fontos, hogy jó legyen, mert a vállalkozást egész éven át kell végigvinni, és erre kapom majd a jegyeimet. Tudnátok valamilyen logót ajánlani?

2012. okt. 4. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

esetleg egy ilyesmi masni:

[link]

ilyenekből kirakva:

[link]

2012. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok..egyébként minek tanulsz? akármi is az, tök szuper, én szívesen csinálnám :)
2012. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még csak 10. be járok társadalomtudomány szakon :D
2012. okt. 4. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
majd írd meg hogy végül milyen lett :)
2012. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül egy próbababa lett, a feje fölött pedig korona szerűen írja a cég nevét :) Most a piackutatáson dolgozom :D
2012. okt. 17. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!