Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért terjedt el az a pletyka,...

Miért terjedt el az a pletyka, hogy Major Tamás Horthy Mikós törvénytelen fia volt?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Még soha nem hallottam ezt, és nagy baromság
2012. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves első Hozzászóló! Nem az a kérdés, hogy mi a véleményed róla, hanem az, hogy miért alakult ki ez a szóbeszéd.
2012. jún. 6. 13:14
 3/6 anonim válasza:
Még én sem hallottam ezt a "pletykát"... furcsa lenne, mert a Majorról én úgy tudom, hogy elég vonalas kommunista volt.
2012. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem alakult ki, te próbálod kialakítani!
2012. jún. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
forrás?
2012. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gyimesiné Király Éva válasza:
Édesanyja, Majorné Papp Mária tanító nő volt aki, 19 évesen fogadta a fővárosba érkező Horty Miklóst aki fehér lovon érkezett.A ló elé állt, megállította és szavalni kezdett egy verset Horty Miklósnak gyöngyős-pártás ruhában,melyel elvárázsolta Hortyt.Olyanyira elvarázsolta hogy bizalmas viszonyba kerültek.Bekerült ezáltal Horty szűk köreibe. Egyszerüen nagy pártolója volt Hortynak Horty pedig az anyjának.Édesanyja hátulról mindig segítette fia elömenetelét Horty segítségével.
2023. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!