Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Valaki írna nekem egy szép...

Valaki írna nekem egy szép búcsú levelet?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam elmegy, nagyon béna vagyok fogalmazásból mégis valami szépet szeretnék írni neki, nem kellene nagyon bölcset, mert az olyan lenne mintha csak bemásolnék neki vmit a netről, inkább ötleteket adjatok! Kösöznöm!!

2012. jan. 14. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Helyetted nem tud senki sem írni, hiszen nem ismerjük a távozó osztálytársad. A csatolt link tartalmaz egy csomó használható gondolatot. Olvasgasd végig, és biztos vagyok abban, hogy összedobsz egy nagyon szép búcsúzó levelet.

[link]

2012. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazad van... és köszi :))
2012. jan. 14. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Búcsúlevelet? Hát jó.


Kedves világ!


Oly bús lett az élet és elnyelt a szomorúság. Nem találok kiutat, hát felakasztom magam. Isten veletek, nagyon szerettelek benneteket. Vigyázzatok egymásra. Ne sírjatok a halálom után mindenkinek jobb így....


:D:D:D Sorry de ez nagyon magas labda volt...

2012. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!