Hogyan tudom a Netlogról törőltetni magam?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Régen nekem is volt és több napba telt mire sikerült. De utána még pár évig kidobta a kereső a nevem, és azt hogy egykor regisztrálva voltam.(ugyh javaslom előbb állísd be hogy csak te lásd a profilod, és törölj le minden képet adatot, stb.)

Van valahol olyan hogy profil elhagyása törlése, már nem emlkékszem pontosan de van. És utana még húszezer kérdésre válaszolnod kell hogy miért akarod letörölni.

Sok sikert hozzá

2011. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszike! Elértem a Profilom törléséhez, remélem sikerült töröltetni magam!
2011. júl. 18. 11:48
 3/4 anonim válasza:
leírnád, hogy sikerült, mert most nekem sem megy. Köszi
2011. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos nem tudom pontosan hol jártam, csak a profilom környékén kutattam , az biztos. Sok keresés után sikerült. Megkeresni nem tudom, mert már elvileg töröltettem magam. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni. Remélem sikerül megtalálnod, és töröltetni a profilodat.

2011. júl. 21. 08:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!