Mi kell ahhoz hogy valaki rossz emberré váljon?

Figyelt kérdés
Vagyis az a kérdésem hogy ,milyen dolgok sorozatának kell szerintetek bekövetkezni ahhoz ,hogy egy rendes becsületes kedves ember úgy megváltozzon ,hogy akár gyilkoljon is ha érdeke épp érdeke úgy kívánja.
2011. máj. 30. 22:28
 1/7 anonim válasza:
Szerintem a bosszú is lehet egy ok.
2011. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Velem úgy történt, hogy Palpatine kancellár a tanítványává fogadott.
2011. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mióta elhagyott a barátnőm 4 év után, egy igazi kretén f*sz lettem. Nem vicc. Előtte kedves, aranyos voltam, most egy bunkó állat.
2011. máj. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valami drasztikus változás, ahogy előttem is írták szerelmi csalódás, vagy a kényszer, ha az élete forog veszélyben, akkor az ember bármire hajlandó.
2011. máj. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy nagy adag frusztracio, amit a South Park 15 evfolyamanak 4. epizodja szerint a tul kicsit T.M.I okoz ("adjusted penis size"). [link]

(kotelezo epizod, az egyik legjobb south park resz)

2011. máj. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
át kell értékelnie magában a jó és a rossz fogalmát.
2011. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kudarcok, csalódások, frusztrációk teszik rosszá az embereket.
2011. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!